Anasayfa / HABER MAGAZiN / Zeynep Selvili ile Mutlu Yaşamlar

Zeynep Selvili ile Mutlu Yaşamlar

 Zeynep Selvili
Yaşantımızı olduğu gibi kabul edip bize sunulanlarla mutlu olmayı başardığımızda, bu hayatı değiştirecek gücün kendimizde var olduğunu fark ettiğimizde aslında daha yaşanılabilir bir dünya kurduğumuzu görüyoruz. Kendi huzurlu dünyanızı kendiniz kurarken yardıma da ihtiyacınız olabilir. Bu durumda internet sizin için en iyi kaynaklardan biri olacakken, Zeynep Selvili gibi başarılı bir ruh sağlığı uzmanının paylaşımlarını görmek, içinizi rahatlatacak yazılarını okumak ve bakış açınızı değiştirmek elinizde!

Uzun süredir yurtdışında psikoloji eğitimi alan ve New York Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Ruh Sağlığı Uzmanlığı yüksek lisansını 2012 yılında tamamlayarak ülkemize dönen Zeynep Selvili, PsikoNet oluşumunda karşımıza çıkmıştı. Ülkemizde bir ilke imza aran PsikoNet bildiğiniz gibi internet üzerinden canlı yayın gerçekleştiren bir psikoloji programıydı. Bu programı yürüten, bir diğer yandan da blog sayfası ile takipçilerinin daha mutlu bir yaşama ulaşması için önerilerde bulunan Selvili, her gün yeni bir adım atmanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Konu Ruh Sağlığı ise Uzman Parmaklarının Ucunda!

Ruh sağlığı üzerine çalışmalarını devam ettiren ve kişinin ilk olarak ruh sağlığını düzeltmesi gerektiğini düşünerek hareket eden Zeynep Selvili blog hesabını takip ederek bu konuda önerilere ulaşabilirsiniz. Her gün blog hesabı üzerinden yeni paylaşımlar gerçekleştiren ve paylaşımlarıyla iç huzuru bulmanıza yardımcı olmaya çalışan Zeynep Selvili parmaklarınızın ucunda. Siz de http://zeynepselvili.blogspot.com.tr/ bağlantısını kullanarak onu takip edebilir, kendi sorularınızı yöneltebilir, psikoloji alanında merak ettiklerinize kolaylıkla cevap bulabiliyor olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir