Anasayfa / ASTROLOJi BURÇLAR / Yükselen Burcunuzu Hesaplayın

Yükselen Burcunuzu Hesaplayın

yukselen-burcBurçlar, doğum tarihinize göre belirlenen ve  insanın karakterini yansıttığı söylenen bilinçaltı konuları.  Her zaman merak uyandırmıştır insanlarda.  Her gün gazetelerin burç köşesi ister istemez okurların gözüne takılmıyor değil.  Ne kadarda inanmıyorumda desek bir şekilde acaba burcumda ne yazıyor diye göz ucuyla burcumuzu okuyoruz.  Bazı kişiler  bu işi çok ciddiye alıyor ve gerçekten inanıyor. Bu konulara kendini fazla kaptımamak , hayatı gittiği yönde takip etmek en iyisi tabiki.

Yükselen burç, dünyaya geldiğiniz esnada  ufuk çizgisinden yükselen burçtur ve doğduğunuz an itibariyle yükselen takım yıldıza verilen astrolojik teknik olarak kullanılan bir terimdir. Yükselen burç, asıl kendi burcunuz ne kadar önemliyse buda  mühimdir. Görünüşü ve kendinizi ne şekilde gördüğünüzü temsil eder. Yükselen burç aşağı yukarı 2 saatte bir değişiklik gösterir ve dosdoğru saptama edilmesi amaçlı doğum saatinin tam olarak güzel bilinmesi gerekir.

Astroloji’de Yükselen Burcun diğer farklı özelliği aşk ve cinselliğimizin  gücünü ve meyillerimizi göstermesidir.Ne kadar romantik birisiniz ?  yoksa aşkı daha çok cinselliğemi tercih ediyorsunuz ? Tutkulu, kendini her şeyi ile aşkına eşine adayan bir kişi misiniz ? Çok kıskanç birisi olarak  sevgilinizi çöpten bile kıskanan sahiplenici eğiliminiz mi var ? Yoksa, çok fazla sevgiliniz fedakar onu düşünen kendinden fazla sevdiğinin mutluluğunu isteyen bir görüntümü sergiliyorsunuz. ? Bu soruların cevaplarını yükselen burç hesaplama aracılığı ile çözebilirsiniz.  Ama doğduğunuz saati kesin olarak bilmeniz gerekiyor. Ebeveyn lerinizin hafızasına kaldınız haliyle. Bir sorgulayın kesinleştirin bakalım yükselen burcunuz nedir.  Ondan sonra size bir site tavsiye ediyorum.sitesinden yükselen burcunuzu hesaplayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Balık erkeğini nasıl etkileriz

İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir