Anasayfa / KİLO VERME ZAYIFLAMA / yeşil kahve ile kilo verin

yeşil kahve ile kilo verin

yesil-kahve

Şişmanlık çağımızın  en çok rastlanan sağlık problemleri arasında 1 numara demek  yalan olmaz sanırım. Başlı başına şişmanlık vatandaşların dünya kalitesini düşüren bir rahatsızlık olmakla beraber kanser , kalp damar rahatsızlıkları , endokrin hastalıkları , diyabet benzeri pekçok problemi da peşinden sürüklüyor .
Bu noktada zayıflama ve kilo kontrolünü destekleyici olarak bitkisel çaylarının kullanımını öneriyoruz . Profesyonel firmalar aracılığıyla üretilmiş , içeriği belli bitkisel kahve çayları , gündelik hayatımızda sağladığı kullanım kolaylığıyla beslenme programlarının vazgeçilmezi olarak yerini ediniyor .

Yağ Yakıcı Özelliği Bulunuyor
Yeşil kahve , kökboyasıgiller ( Rubiaceae ) familyasının Coffea cinsinden 5 metreye civarı büyüyebilen bir ağaçtır . Normal kahve benzeri kavrulma işleminden geçmediği amaçlı , faydalı etkilerini kaybetmemiştir .
İçeriğindeki kafein ve klorojenik asit yardımı ile , yağ yakımını hızlandırır ve zayıflatır ,
* Bazal metabolizmayı hızlandırır . Kalori yakımını hızlandırır ve kilo verme olanağı sağlar .
Güvenilir biçimde el değmeden paketlenmiş mahsulleri tercih etmek , sağlımızı muhafaza etmek adına atacağımız  yeşil kahve tüketimi adımlarının  en başında gelmeli. İnternette güvenilir olarak bulabileceğiniz  sitesinden alışveriş  yapabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Bebeğinizin Gelişimi Boy Ve Kilo Artışları

Ağırlık: Yeni doğan çocuklarda, üç-beş gün içinde , normal koşullarda doğum kilosunun % 10’unu vermekte. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir