Anasayfa / HABER MAGAZiN / Yeşil Bina Danışmanlığı ve İşlevi

Yeşil Bina Danışmanlığı ve İşlevi

bina

Erke tasarım ile artık bina inşasında yeni bir soluk geliştirildi. Firmanın verdiği yeşil bina danışmanlığı hizmeti ile bu sektörde bir fark yaratmak mümkün. Uzman kadro ve uygulamaları ile yeşil bina ve sürdürülebilirlik hakkında danışmalık hizmeti veriyor. Erke tasarım her binada tasarımdan kullanımı ve sonrasındaki yıkılışına kadar her dönemi hakkında bütünsel yaklaşım temelinde fikirler vermekte.

 

LEED ve BREFEAM yeşil bina sertifikalarına uyumlu işleri ile erke tasarım sıkça tercih edilir ve bilinir firmalardandır. Öyle binanın tasarımı, inşası, kurulacağı arazi tercihi, bina kabuğu ve enerji verimliliği, etkin su verimliğine kadar her türlü noktada ve hususta siz değerli müşterileri için en iyi önerileri sunarlar.

 

Erke tasarımın kaliteli hizmetlerinden yeşil bina danışmanlığı

 

Yeşil bina danışmanlığıile ilgili olarak leed danışmanlığı, breeam danışmanlığı, gün ışığı analizi ve modelleme, enerji modellemesi, test ve devreye alma ve yeşil yıldız danışmanlığı gibi birçok hizmet sunan erke tasarım sizlerin memnuniyetini önde tutar. Bu nedenle erke tasarım firmasından yeşil bina danışmanlığı hizmeti ile ilgili her türlü hizmeti içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz

 

Bu kapsamda her türlü geniş bilgiye erke tasarımın çeşitli hizmetlerine, referanslarına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için internet adresini tıklayıp ziyaret edebilirsiniz. Sayfada firma ile ilgili bu bilgilerin yanında farklı konularda makaleler de yer alıyor. Yani her halükarda sayfa ziyaretinde çok şey kazanabilirsiniz. Bu nedenle ziyaretlerinizi bekliyoruz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir