Anasayfa / MODA TREND / Yaz Modasında Klasikler

Yaz Modasında Klasikler

Bu yaz vitrinler cıvıl cıvıl. Dolayısıyla gardrobunuzu yenilemekte ve bu yaza uyarlamakta fayda var. Tabii bir gardrop dolusu yeni giysi alamayacağınıza göre, önerimiz bu yaz sıkça kullanılan aksesuardan edinmeniz.

Her ne kadar mağazalar yaz koleksiyonlarını satışa sunmuş olsalar da, yaz bir türlü gelmek bilmedi. Bu nedenle herkes hararetli bir şekilde yazı bekleyip, açık ayakkabıları, püfür püfür ince etekleri, tiril tiril pantalonları ve kolsuz bluzları giyme özlemiyle yanıp tutuşadursun, biz gardrobunuzu yaza hazırlamanızı öneriyoruz. Çok da bir şey yapmanıza gerek yok aslında. Birkaç vazgeçilmez aksesuarla bu işi kısa yoldan çözebilirsiniz. kadinsak.com

Yaza doğru adım adım
Bu yaz etrafta şıkır şıkır gezen insanlardan çok, sade, gündelik ve rahat giyinen insanlar göreceğiz. Tabii böyle giyinip de altına, ağır topuklular giymek olmaz. Düz ya da alçak topuklar, çiçekli ayakkabılar ve terlikler çok moda. Bunlardan bir çift mutlaka edinin, hem giysilerinizi renklendirmiş, hem de ayaklarınıza özgürlük vermiş olursunuz. kadın

Tak sepeti koluna
Havuz ya da denize mi gidiyorsunuz? O zaman içi acayip geniş olan, şu renkli ve büyük kanvas çantalardan bir tane edinmeden olmaz. Büyük çantaları sevmiyorsanız, tekrar düşünün: Tüm günü deniz ya da havuz kenarında geçireceğinize göre; kitap, dergi, güneş kremi, deniz terliği, güneş gözlüğü, havlu yanınıza almanız gereken şeylerden ilk akla gelenleri. Bu nedenle gelin bizi dinleyin, bu renkli çantalardan bir tane alın. Kanvas olmazsa, hasır da olur.

Gözlüğü atlamak olmaz
Bu sene o eski kocaman gözlükler tekrar moda oldu ya, ne zaman annemin arabasına binsem, elim torpido gözünde, her türlü ihtimale karşı hazır bekleyen, annemin Nuh nebiden kalmış eski gözlüklerine gidiyor. Hala bir gözlük almadıysanız, şöyle kocaman kare çerçeveli gözlükleri de atlamayın derim.
Serin yaz gecelerini de unutmayın
İster şık, ister daha salaş bir ortam da bulunun, omuzlarınıza serin serin üfleyen rüzgarın sizi üşüten esintisinden korunmanın en iyi yolu, omzunuza atacağınız bir şaldır. Yanardöner renkli organze bir şal bu anlamda tam da aradığınız aksesuar. Kolsuz bir elbiseyle kullanıldığından gayet hoş duracağına da hiç kuşkunuz olmasın.
Çiçek gibi
Bu yaz gene çok moda olan şeylerden biri de çiçekler. Çiçek desenleri, çiçekli baskılar ve aksesuarlar bu yaz vazgeçemeyeceklerimiz arasında yer alacak. Saçınızı sade bir şekilde at kuyruğu yapsanız bile, takacağınız çiçekli bir toka tüm havanızı değiştirir. Saçınız kısa mı? O zaman da çiçekli tokanızı bileğinize geçiriverin. Üstelik bunları çok ucuza da temin edebilirsiniz.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

İç Giyim Modası

İç Giyim modası Her zaman, her yerde şık olmayı seviyor musunuz? Bunun için; yalnızca kullandığınız ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir