Anasayfa / CiLT BAKIMI / Yaşlılık Lekelerini Önleyen Bitkisel Çözüm

Yaşlılık Lekelerini Önleyen Bitkisel Çözüm

Ellerdeki kahverengi lekelerden  kurtulmak ve görünümünü azaltmak için bazı kozmetik kremlerden yararlana bilirsiniz.Günlük hayatınızda elve yüzünüze yuksek faktörlü güneş kremleri kullanmalısınız.Busayede ellerde ve yüzde lekelerden sizi koruyacaktır.Ayrıca sizlere İbrahim Saraçoğlundan elerdeki lekeler için kür tarifi öneriyoruz içte tariflerimiz.

Soya Fasulyesi Kürü

2 bardak suyu ağızı kapalı tencerede kaynatınız. Su kaynayınca içine 6  yemek kaşığı soya fasüylesi atın. En  az 20 dakika kaynatınız. Kaynatma  esnasında su çok azalırsa,  bir miktar su ilave edebilirsiniz. Suyun  rengi kırmızı renge dönüşünce, bu sudan, bir kahve fincanı dolacak kadar  süzerek alınız. Ilıyınca yaşlılık lekeleri üzerine pamukla sürünüz.  Kurudukça 3-4 kez tekrarlayarak,  sürünüz. Bu kürü 1 ay boyunca, haftada  3 kez uygulayınız.

Limon ve Sirke Kürü 

Bir tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyuyla bir tatlı kaşığı sirkeyi  kahve fincanında karıştırınız. Bu karışımı 5 dakika bekletiniz. Daha  sonra yaşlılık lekelerinin üzerine pamukla sürünüz. Bu kür 1 ay boyunca  haftada 3 kez uygulanır.

Önemli : Her iki kür de birbirinden tamamen farklıdır. Kesinlikle aynı zamanda iki kür birden uygulanmaz.

 

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir