Anasayfa / Vintage Tuvalet Masası Modelleri

Vintage Tuvalet Masası Modelleri

Vintage Tuvalet Masası Modelleri

Vintage tarzı dekorasyon sevenler bu stili evlerinin salondan mutfağa türlü alanlarında uyguluyorlar, ancak bu tip dekorasyonunun en fazla kullanıldığı…
Vintage tarzı dekorasyon sevenler bu stili evlerinin salondan mutfağa türlü alanlarında uyguluyorlar, ancak bu tip dekorasyonunun en fazla kullanıldığı ve yakıştırıldığı mekanların yatak odaları olduğunu söyleyebiliriz. Yatak odanız vintage yatak odası tarzındaysa bir vintage tuvalet masası aslında gerekecektir. Çağdaş stilde dekore edilmiş yatak odanızda da bu konseptte özel bir bakım köşesi hazırlayabilirsiniz.
Vintage Tuvalet Masası Modelleri
Altın varak ayna ve tuvalet masasından meydana gelen şöyle bir parçayı bir altın varak sandalye ile tamamlayarak kendinize kraliçelere layık bir kozmetik bakım ve makyaj alanı oluşturabilirsiniz. Ek Olarak koyu rengarenk ve gösterişli bir görünüm istiyorsanız koyu renk ahşaptan yapılmış ve aynayı ortalayan ferforje ayakları kalan vintage komodinler sizlere hitap edecektir. Yatak odası mobilyalarınız açık renkliyse tuvalet masanızı da beyaz vintage tuvalet masası yeni sezon modelleri arasından seçebilirsiniz. İnce ve zarif ayakları, kulplu çekmeceleri tuvalet masasıyla takım teşkil eden ayaklar üzerindeki pufuyla şöyle bazı yatak odanıza aydınlık ve son derecede zarif bir gökyüzü kazandıracaktır. Vintage tuvalet masalarının aynaları da çok güzel; şık çerçeveli ayna çeşitleri, 3 kanatlı oval aynalar, ahşap ayna yeni sezon modelleri , kare biçimindeki aynalar tuvalet masalarının üstünde harika bir estetikle yükseliyor. Tuvalet masalarına cazip vintage sandalye ve puf çeşitleri de bu görünümü çok hoş tamamlıyor. Antika aynanıza bakarak makyajınızı yaparken kendinizi az hemen sonra içeriye girecek kalan nedimelerinin süsleyeceği bir prenses buna benzer hissedebilirsiniz.

Vintage Tuvalet Masası Modelleri
Vintage stili dekorasyon inşa etmek ya da bu stilde köşeler, bölümler oluşturmak bugünlerde birçok şahsın dikkatini çekiyor. Bu tarz mobilyaları çağdaş mobilyalarınızla harmanlayarak da çok şık mekanlar yaratabilirsiniz.
Vintage Tuvalet Masası Modelleri

Vintage Tuvalet Masası Modelleri

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Dalyan Köfte Tarifi

Dalyan Köfte Tarifi İçingereken Malzemeler 1 kilogram dana kıyma 2 adet soğan(rendelenmiş) 1 su bardağı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir