Anasayfa / CiLT BAKIMI / Vichy Canlandırıcı Serum

Vichy Canlandırıcı Serum

Ürünlerinde şifalı termik sular kullanan ve bu yüzden birçok kişinin beğenisini alıp doğal ürünler üreten Vichy firması çıkardığı ürünler ile insanlara hizmet vermeye devam etmekte. Yine doğal ürünlerinden olan Vichy İdealia Life Serum 30 ml canlandırıcı yüz Serumu ile artık daha güzel bir cilde sahip olmak sizin elinizde.

Vichy Canlandırıcı Serum Ne işe Yarar ?

Cildimizde bulunan kırışıklıkları gidererek cilt üzerinde bulunan gözenekleri sıklaştırır. Bunun yanı sıra ciltteki hücreleri yenileyerek parlak bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Cildinizdeki renk tonunu içerdiği pigmentler sayesinde yenileyerek besler bu sayede daha canlı bir renk tonuna kavuşmuş olursunuz. Cilt üzerinde bulunan gözenekleri sıkılaştırarak cildinizin daha pürüzsüz ve doğal görünmesini sağlar. Kırışıklıkları gidererek cildinizin gerçek hatlarını ortaya çıkarır bu durumda dinlenmiş canlı bir görünüme kavuşursunuz. Ülkemizde Vichy cilt ürünlerinin en çok satıldığı web sitesi adresidir. Genellikle tüm bayanlar bakım ürünlerini ya eczaneden yada web adresinden satın almaktadır. Cildiniz daha genç ve dinamik olur.

Cildinizi bozan sigara dumanı, dengesiz yada yetersiz beslenme, kirlilik, stres ve yorgunluk gibi ciltte sorunlar oluşturabilecek durumlara karşı üretilmiş olan ürün özel zenginleştirilmiş formülüyle tüm bu etkilere karşı bir savunma sistemi gibi çalışır. Eski kaliteli ve parlak cilt görünümüne kavuşmanız için özel moleküler maddeler ile harmanlanmıştır.

Hassas ciltlere sahip insanlar bu ürünü kullanabilir mi?

Hassas cilde sahip insanlar bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Vichy canlandırıcı serum dermatolojik testler geçmiştir. Hassas bir cilde sahipseniz ve her kozmetik ürünü kullanamıyorsanız bu ürün tam size göre her türlü kontrolü deney olarak yapılmış ve bu deneyler sonucu hassas cilde sahip insanlar üzerinde yan etki görülmemiştir.

Ayrıca hassas cilt sahipleri rahat rahat kullanabilsin diye ürünün ömrünü uzatmak için konulan hiçbir koruyucu madde yoktur. Bu ürün koruyucu Paraben kimyasalını içermemektedir.

Alerjik durumum var kullanabilir miyim ?

Alerjik durumu olan insanlar içinde her kozmetik ürünü kullanmak ciltlerde kalıcı hasarlara sebep olabilir. Bu ürünü alerjik durumları olan insanlar yine gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Ürün alerjik durumlar en aza indirilmiştir. Yani ürün hipo allerjenik bir üründür

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir