Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Vazgeçilmez Bir Sevgili Olmak

Vazgeçilmez Bir Sevgili Olmak

erkekler kadin olsaBazı kadınlar vardır erkeklerin üzerine çok fazla düşerler. Onlarsa erkekleri etkilemeyi iyi bilirler. Peki ama nereden gelir o güven ve cazibe? Aslında işin birkaç püf noktası var: Vazgeçilmez bir kadın olmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Siz oyunu kurallarına göre oynayın yeterli!
Erkeklerle aranız bir türlü düzelmiyor. Büyük bir aşkla size tutulan erkek maalesef kısa sürede başka tarafa doğru yolunu değiştiriyor. Oysa siz genç akıllı başarılı iyi bir kariyeri olan çok hoş bir kadınsınız ve buna rağmen yalnızsınız. Demek ki siz henüz erkek dilini çözememiş onların karşılarındaki kadından beklentilerim fark edememişsiniz. Haydi biraz daha rahat olun artık. Gerginliği bir kenara bırakarak aşkı ve iliş kileri büyük bir sorun olmaktan çıkarıp eğlenceli bir oyun olarak görmeye başlayın. Tıpkı vazgeçilmeyen erkeklerin etrafında pervane olduğu o gizemli kadınlar gibi. Aslında hiç zor değil o kadınlardan olmak. Biraz kendine güven birkaç küçük taktik ve biraz da oyuncu bir ruh. Sonrası tüm erkekler sizin peşinizde!

Kendine güven ve dişi seksapel

Vazgeçilmez kadın olmanın ilk şartı kendine olan güvenle başlar. Bunun için Deniz Akkaya’ya ya da Çağla Şikel’e benzemeniz gerekmiyor. Kendini kadın olarak sevmek kendi bedeninin içinde iyi ve mutlu olmak demektir. Erkekler de buna bayılır. Hatta pek çok erkek arkadaşımın; “Çok güzel değil ama şu kadının kendine olan güveni beni çok çekiyor” dediğine şahidim. Kadınca güven hem neşeli bir ruh hali hem de ışıltılı bir seksapel getirir. Hangi erkek böyle bir kadına “hayır” diyebilir ki!

Bol bol erkek arkadaş

Etrafınızda kadın arkadaştan daha çok erkek arkadaş olmalı. İçinde gizli flörtü olan ama arkadaşlık boyutu çok daha yüksek olan samimi ve yakın arkadaşlıklardan söz ediyorum. Böylelikle hem erkek dünyasını keşfedecek ve erkek dilini öğreneceksiniz hem de kadın arkadaş olmanın sevgi ve şefkatiyle erkekler tarafından şımartılacaksınız. Üstelik dışarıya çıktığınızda etrafınız erkeklerle çevrili olacağı için diğer bütün erkeklerin ve “kız kıza” dışarıya çıkan yalnız kadınların gözü de merakla sizi süzecek. Çok havalı değil mi.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Aşk Testi

Aşkıda derecelendirebilirmiyiz acaba. Peki bu neye göre belirlenir? Beraber olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz sizi ne kadar sevdiğini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir