Anasayfa / HABER MAGAZiN / Uçak Bileti Nereden Alınır

Uçak Bileti Nereden Alınır

turk-hava-yollari-

 

Günümüzde ulaşım imkanları artık okadar arttı ki , zamandan tasarruf etmek için insanlar uçak seyahatini daha çok tercih ediyor. Şehirler arası otobüslerde onlarca saat süren sıkıcı yolculuklar uçak bileti fiyatlarının uygun rakamlara düşmesi bunun en büyük sebebi olsa gerek. Hatta Bursa İstanbul arası çok  farklı bir seyahat sunulmaya başlandı.  Helitaksi, basını takip edenler görmüştür sanırım. Helikopter ile iki şehir arası 30 dakikaya kadar indirildi.  Acil işi olanlar veya zamanı çok değerli  kişiler, iş adamları için gayet mantıklı bir yolculuk. Eskiden orta halli bir kişinin ulaşamadığı uçak yolculuğu, uçak seferlerinin  ve rekabetin artmasıyla uygun rakamlara yolculuk edilebiliyor.  Mesela size bir örnek verelim. Yurdumuzun en eski hava yolu şirketi 1933 yılında kurulmuş Türk hava yolları ile çok uyguna uçuş yapabilirsiniz. Kampanyalı olarak  tek gidiş thy mardin istanbul uçak bileti 94 liradan alabiliyorsunuz. Küresel bir marka haline gelen bir şirketle, neredeyse otobüs fiyatına yolculuk öyle değilmi ?  Hem Türk Hava yolları konforunda uçak yolculuğu hemde bu fiyata yolculuk yapmak istiyorsanız erken rezervason yapmanız gerekiyor. Yada şirketin sağladı promosyonları sürekli takip etmeniz gerekli. Mesela indirimli Mardin seyahati için 4 aylık bir süre tanınmış. Bu süre zarfında belirli koltuk sayısı için ayrılmış indirimli biletlerden faydalanabilirsiniz.

 

Ülkemizde birçok uçuş yapan firma var. Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Atlas Jet,  Anadolu Jet, Bora Jet ve Sun Express ve flpgs gibi.  Peki hangini tercih etmeniz gerekli hiç düşünndünüz mü ? İstanbul’da yaşıyorsanız birçok firma ve çeşitli fiyat kategorileriyle seyahat sizleri bekliyor. Ama küçük şehirlerde iseniz genelde THY ve alt kuruluşu Atlasjet tercih etmek zorunda kalacaksınız.  Biletinizi internetten daha uyguna almanız mümkün. Ama aldıktan  satış sonrasında değişiklik veya bilet iptali gibi durumlarında sizi madur bırakmayacak sitelerden biletinizi ayırtmalısınız.  Hatta internetten ucuz uçak bileti alayım derken de karşılıksız para ödemeyin bunlara dikkat.  Atlasjet 2001 yılında kurulmuş sektörün önde giden teknolojinin tüm imkanlarını yolcularına sunana bir kuruluş. Uçuş ve yer güvenliğini yolcuların memnuniyetini üst düzede tutumayı herzaman hedeflemiş bir firma. Diyelim Atlasjet firması ile İzmir İstanbul arası uçmak  istiyorsunuz.  Önce en uygun bilet satış sitesini  bularak atlasjet istanbul izmir uçak bileti rezervasonunuzu yaptırın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir