Anasayfa / HABER MAGAZiN / Tesettür Elbise Modelleri ve Alternatif Renkler

Tesettür Elbise Modelleri ve Alternatif Renkler

10 Gonul-Kolat-tesettur-elbise-modelleri

Tesettür giyim dünyası, renk ve model alternatifleri ile birlikte muhafazakar hanımların beğenisini toplamaya devam ediyor. Sizlerin de bildiği gibi Müslüman bir ülkeyiz ve insanlar dinine uygun şekilde giyinme konusunda zaman zaman sorun yaşayabiliyor. Kıyafet sektörü ne yazık ki muhafazakar hanımlara çok fazla yardımcı olmuyordu, daha doğrusu alternatiflerin azlığı nedeniyle muhafazakar hanımlar sıradan bir görüntü sergilemek durumunda kalıyordu ancak yeni dönemde durum biraz farklı ve tesettür giyim sektörü harika bir noktaya ulaşmış durumda. Tesettür elbise modellerine göz atarsanız eğer bu yenilikleri ve alternatifleri sizler de görebilirsiniz ancak yalnızca elbiseler yerine renklerden de bahsetmek istiyoruz çünkü renk tercihleri de elbiselerde ve diğer kıyafet modellerinde büyük önem taşıyor.

Mürdüm rengi artık klasikler arasında yer alıyor ve koyu tonlar arasında özellikle olgun hanımların daha fazla tercih ettiği bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Tesettür elbise araması yaparsanız eğer bu rengin bir adım daha önde olduğunu ve yeni dönemde de bariz bir şekilde karşımıza çıktığını göreceksiniz. Ben daha alternatif ve daha cazip bir şeyler tercih etmek istiyor ya da arıyorum diyorsanız eğer kırmızının kapalı tonlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra klasik olacak ama siyah renk de yine hanımların beğenisini toplayan ve ilgisini çeken renklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni dönem renklerinden bir tanesi olan pembeyi de önerebiliriz çünkü her dönem odluğu gibi 2017 ile birlikte bu renk de bir adım öne çıkmayı başardı. Tercih sizlerin ve eğer araştırmalarınızı derinlemesine yaparsanız bu renklerin yanı sıra çok farklı renk alternatiflerinin olduğunu sizler de göreceksiniz. Karar vermek kesinlikle kolay olmayacaktır diye düşünüyoruz.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir