Anasayfa / CiLT BAKIMI / Ten Rengini Beyazlatmanın Yolları

Ten Rengini Beyazlatmanın Yolları

Ten Rengini Beyazlatmanın Yolları
Biz bayanlar zerafet dair asla olanla yetinmeyiz . Her zaman daha fazlasını arzu eder ve daha bir sürü birşeyler deneriz .
Ten rengini beyazlatma konusu da bunlardan biridir . Bilhassa koyu nitelik bir cilt rengini sahip iseniz ya da lekeli bir cildiniz var ve bundan huzursuz oluyorsanız yapmanız gerekli olan şey bir sürü temel .
Ten rengini beyazlatan kremleri uygulamak ya da kendimizin yapabileceği maskeleri uygulamak bu noktada bir sürü işimize yarayabilir .
Hatta bu maske ve kremler ücret vererek satın aldığınız Kozmetik ürünlerden bir sürü daha sıkı sonuçlar ortaya çıkarabilir .
Ten rengini beyazlatmada kullanılacak krem tarifi şöyledir:
2 çay kaşığı lavanta yağı
1 tane yumurta akı
2 çorba kaşığı fasulye unu
Bu malzemelerin tamamını temiz bir kabın içinde homojen bir biçimde karıştırın . Ortaya çıkan karışımı cildinize sürün .
10 ila 15 Dk beklettikten ardından bol Su ile durulayın . Benzer zamanda bu krem cildinizdeki gözenekleri açarak akne ve sivilce oluşumunu da engelleyecektir .
Çok temel bir tarif ortaya gelen 2 çay bardağı su ile bir çay bardağı Pirinç ıslatıp dinlendirerek uygulayabilirsiniz . 4 Saat benzeri bir zaman zarfı nihayetinde pirincin suyunu süzüp cildinize uygulayın .
Geride kalan suyu ertesi günler amaçlı de kullanabilirsiniz . Bu karışımı bir hafta benzeri bir zaman uyguladığınızda kısa zamanda cildinizin renginde açılma olduğunu farklılık edeceksiniz .
Ten rengini beyazlatma dair yoğurt ve Bal karışımı da bir sürü işe yarayan yöntemler içerisindedir .

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir