Anasayfa / TATiL REHBERi / Tatil Seçenekleri

Tatil Seçenekleri

Her kim olursa olsun, tatil deyince içi gider. Kış mevsiminde geçirdiğimiz o yağışlı günler, yorgunluk, kar, yağmur, trafik ve yoğun çalışma temposu derken yazı iple çekeriz. E yaz gelince de tatile gitmek gerek. Tatilde de hem dinlenip hem de eğlenmek gerek. Çünkü sadece eğlenip, eve yorgun dönersek tatile gitmenin ne anlamı kalır ki… Eğer siz de dinlenmek istiyorsanız ve gerçekten eğlenmek istiyorsanız, beş yıldızlı SPA otellerini tercih edebilirsiniz. Tamamen komseptini SPA olarak belirleyen bu oteller size unutulmaz bir hafta yaşatır… Bunun yanında çocuklu aileler ya da düğünün yorgunluğu atmak için gelen balayı çiftleri için de bu oteller çok uygundur.

Uzun bir yolculuktan sonra geleceğiniz SPA otelinize, kapıda adeta krallar ve kraliçeler gibi karşılanacaksınız. Ardından lüks ve deniz manzaralı odanıza yerleştirildikten sonra dilediğinizi yapma fırsatı bulacaksınız. İster golf, tenis oynayın, ister küçük göller etrafında ağaçta hamakta sallanın, ister mükemmel lezzetlerin tadına bakın, isterseniz de SPA’ya kendinizi atarak rahatlayın.

Çünkü tatil sadece eğlenmek değil, dinlenmeyi de kapsar. Kendinizi otellerin özel spa bölümleri ne atarak, emin ellere bırakın. Özel eğitimli kişilerin yapacağı SPA masajları sizi oldukça rahatlatacak ver ruhunuzu dinlendirecek. Tepeden tırnağa yenileneceğiniz bu tatilde, evinize geri döndüğünüzde geçirdiğiniz değişime inanamayacaksınız. Bunun yanında sadece SPA’dan ibaret olmayan SPA tatil yerleri, size 12 binlik metre küp havuzları, bol yeşil alanları ve uçsuz bucaksız deniziyle cezbedecek. Özellikle tuzlu suyun insanı ne kadar rahatlattığını düşünürsek, denizde sizi rahatlatabilir. Stresli insanlar için ruh sağlığına da destek veren bu yerler size çok büyük moral verecek.

Bunun yanında özel beslenme programlarına uyarak detoks yapabilirsiniz. Ancak otellerin A’la Carte restorantları ve açık büfeleri de sizi sizden alabilir. Bu nedenle çok çeşitli yemeklerin çıktığı ve özel şeflerin sunumlarıyla hayatınızda daha önce hiç yemediğiniz spesyelleri yiyebilirsiniz. Eğer çocuklu bir aileyseniz, çocuklar içinde oldukça aktivite bulunmaktadır. Mini clubta oynarken, siz güneşlenebilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında özel geceleriniz de otellerin sunduğu çocuk bakım fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Ünlüler de Side Otellerinde Tatil Yapıyor!

Akdeniz ikliminin size sağladığı avantajı fırsata çevirmek adına uygun bir şekilde tatil geçirmenin fırsatını Side ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir