Anasayfa / HABER MAGAZiN / Takma Tırnak

Takma Tırnak

tırnakDış görünümümüzde günlük hayatımızda en belirgin organımız ellerimiz.  Tüm kadınların, bakımlı görünebilmek adında kullandıkları, küçük, güzellik sırları vardır. Onların güzel görünmesi bakımlı olmasına bağlı.  Güünlük yaşamımızda tırnaklarımıza yeterli bakım zamanı ayıramıyorsak  eğer takma tırnakla bu sorunu çözenbiliriz. Bu sayede diledikleri an, istedikleri görünüme kavuşabilirler.

Çok sık kullanıldığı için, yıpranmış, ojeleri dökülmüş, kırılmış ya da tırnak yeme alışkanlığından ve vitamin eksikliğinden ötürü, yumuşamış, kolay uzayamayan veya üzerlerinde beyaz lekeler olan tırnaklarınızı, bahsettiğimiz küçük sırlardan biri olan takma tırnaklar sayesinde, hiçbir güzellik merkezine gitmenize gerek kalmadı. Saniyeler içerisinde, tercihinize göre değişen uzunlukları ve çeşitleri olan, ojeli, ojesiz, desenli veya frenchli, boncuklarla ya da taşlarla süslenmiş, kusursuz tırnaklara dönüştürebilirsiniz.

Takma tırnak nasıl kullanılır?

Üzerinde hiçbir kozmetik ürün (oje, krem, cila vb. gibi) bulunmayan ve kısa şekilde kestiğimiz tırnaklarımıza, takma tırnak seti içerisinden çıkan yapıştırıcıyı sürüp, beğendiğimiz takma tırnağı, parmak etlerimizi rahatsız etmeyecek şekilde hizalayıp yapıştırarak, otuz saniye kadar bastırıyoruz. En az bir hafta boyunca kullanılabilmektedir. Bu süre zarfında, dilediğiniz zaman törpüleyebilir ya da keserek kısaltabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir