Anasayfa / TAKI HOBi / Takıda yeni modeller

Takıda yeni modeller

Bayanların en vazgeçilmez tutkusu bildiğiniz gibi takılardır. Takı dediğinizde adeta akan sular durur onlar için. Küpe kolye ve bazıları için yüzük tutkunluğu ilk sırada gelir. Hatta öyle bayanlar varki birsürü yüzüğü olsada yinede almadan duramıyorlar. Günü birlik kullanım için hem şık hemde ugun fiyatlı birçok üründe tercih edebilirsiniz. 2014 Takı Modelleri , tasarımcıların şeckin çalısmalarıyla meraklı bayanların beyenisine sunuldu.
Özellikle sizlere sunduğumuz modeller ile bu yaz bizleri yepyeni trendler bekliyor.  Taşlı zincirli,  Çiçek Figürlü Rose Rengi Şahmeran , altın ve gümüş tonları birlikte boncuklar, parlak yalın taşlar ve yuvarlak tasarımlar, rengarenk deri detaylı bileklikler, çağdaş tasarımlarla beraber kullanılan inciler, çeşitli geometrik şekilli trendler, Altın Rengi Taşlı Tırnak Yüzüğü, ve elbette özel günlerin vazgecilmezi klasik takılar. Birde son zamanlarda moda olan  eklem yüzük bir diğer ismi ile  parmak ucu yüzük modelleri birbirinden farklı onlarca ürünü içerisinde barındırıyor.
Takıda yeni sezon modelleri , her zevke hitap eden çeşitleri ile tekrardan kadınların cazibesine cazibe katacak. Sizlerin beğenileri için hazırladıgımız galerimizle takı tercihinize yardımcı olmayı  hedefliyoruz.

taki 3 taki 1

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Tektaş pırlanta

  Yeryüzünün en değerli taşlarından bir tanesi olan pırlanta, dudak uçuklatan rakamlar ile karşımıza çıkmaya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir