Anasayfa / HABER MAGAZiN / Su arıtma cihazı tavsiye

Su arıtma cihazı tavsiye

Arkadaşlar sarin tadı giderek bozulması ile su arıtma cihazı aldım. Gittigidiyor dan 400 lira fiyatı var 11 aşamalı pompasız 12 litre çelik tank. Ben sepette 3 gün beklettim size özel %6 indirim dedi 375 lira . 500/50 lira word puan kampanyası var. Yani 325 geldi gibi. Kurulum aparatları geliyor kendim kurdum. Basit derken daha önce çeşme degistirdiyseniz yapabilirsiniz. Hortumları yeni sistem kilit mekanizmalı. Yani itince otomatik kilitliyor. Musluğu aç kapa guzel. Bursa su kenti bildiğiniz gibi ama yağışlardan dolayı barajda su seviyesi düşük olduğu için , belediyenin açtığı kuyulardan sisteme su pompalıyorlar. Şu an koku ve kireç oranı çok yüksek.
Yıllarca Bursa’nın en büyük kaynağı olan Hamamlı Kızık köyü Korusu dan 10 damacana ile doldurmaya gidip geldim. Açıkçası hazır suda Korusu kalitesini hiçbir marka tutmuyor. Şu an 19 litresi 2.5 lira doldurması ,ama bölge uzak ve yüksekte yaktığın yol, taşıması , araca yük, vakit kaybı bezdirdi. Yani diğer hazır su markaları oradan doldurduğun Korusu tadını tutmuyor.
Şuna geleyim bu aldığım cihazda ben Korusu yakın bir tad yakaladım. Bursa’nın diğer ünlü markalarından çok daha iyi. Hatta damacana olarak hazır korusu da kendi çeşmesi deki lezzeti yok.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir