Anasayfa / YEMEK TARiFLERi / SİZİN PORTRENİZ

SİZİN PORTRENİZ

Esra’nın portresi, hayatın olağan akışı içerisinde sizi heyecanlandıran, üzen, tedirgin eden, mutlu eden ve daha pek çok duygu durumunuza eşlik etmeyi, bilgiyi tecrübeyle yoğurup sizlerle paylaşmayı amaç edinmiş bir marka değeridir. Sizi izliyoruz, takip ediyoruz, beğenileriniz ve merak ettikleriniz, Esra’nın portresi için peşinden gidilecek uçsuz bucaksız bir yol gibi. Hayata dair en ilginç bilgiler, püf noktaları, dış görünüşümüz, yaşam evrelerimiz, ihtiyaçlarımız, ruhumuz Esra’nın portresi ile yansıyor. Kendinizi ve tarzınızı merak ettiğiniz her şey ile burada görüyor olacaksınız. Cildiniz, saçlarınız, alışkanlıklarınız, sosyal çevreniz, giyim tarzınız, merakla cevap aradıklarınız burada sizinle buluşuyor.

Her yeni günün teknoloji, yenilik ve değişikliklerle geldiğini çok iyi biliyoruz ve sizi ilgilendirecek her konuyu özellikle takip ediyoruz. Her yenilikten haberdar olmak için bültenimizi takip edebilir, reklam vermek isterseniz iletişim kurabilir, aklınıza takılan ve bizlerden öğrenmek istediklerinizi rahatlıkla sorabilirsiniz. Hayatı kendi döngüsü içerisindeki hızla yaşıyor, size yansıtıyoruz. Takipçilerimizin ilgileriyle her konu başlığımızı ilgi alanlarımızı biraz daha detaylandırıyoruz. Esra’nın portresi sizin portrenizi her gün biraz daha detaylı çizmeye devam ediyor.

Modanın kalbinde atmak istiyorsanız, bu yılın yeni trendlerinden haberdar olmak veya geride kalan akımları incelemek istiyorsanız, makyajı, bakımlı olmayı ve aynı zamanda doğal güzellik tüyolarından haberim olsun ben bakımlıyım diyorsanız, her mevsimin ve dönemin kendine has saç stillerini takip etmek, size en yakışan saç modellerini incelemek istiyorsanız, var olan malzemelerle kendiniz üretmek tasarlamak istiyorsanız, sağlıklı yaşamın en güncel bilgilerini almak, ilişki, aşk, evlilikten bebek bakımına, çocuk gelişiminden seyahatlere kadar aradığınız her şeyi, bu portrede bulacaksınız.

Yaşam tarzınızla, hayata bakışınız ve kendinize özgü meraklarınızla siz bir markasınız ve teksiniz, biz de tüm takipçilerimize hitap edebilen kullanıcı dostu bir tuval üzerine en güzel ve hassas fırça darbeleriyle yapılmış bir portreyiz. Esra’nın portresi, sizin portreniz.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Süt Helvası Tarifi

Bu gün Bursa’nın düğünlerde en sık yapılan tatlısı Süt Helvası tarifini vereceğiz. Tatlı 6 kişilik ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir