Anasayfa / ASTROLOJi BURÇLAR / Siz hangi Burçsunuz

Siz hangi Burçsunuz

burclar_jpg

Burç ,  sözlük izahıyla anlatmak istersek, gökte yer alan  12 takımyıldıza verilen isimdir. .  Burçlar 4 gruba ayrılmıştır: Ateş ,  toprak ,  hava ve su .  Her grupta üç burç yer alır .

Burçlar kişilerin karakterini iş hayatınız aşk yaşamınız, kariyeriniz neleri daha çok sevsiğiniz, uğurlu sayılarınız hatta cinsel hayatınız hakkında bile geniş bilgiler sunabilir. Hangi gruba ilişkin olduğunuzu bilerek basit şahsiyet özelliklerinizi ve tanıdığınız kişiler hakkında net bilgi sahibi olmuş oluruz.  Ben kesinlikle burçlara inanmam dien  bile illa bir kez açıp burcunu okumuştur. Bazılarıda günlük burç yorumlarına  aşırı inanarak hayatın bazı gerçekleri dışına çıkıyor. Önemli olan fazla kaptırmadan tadında ve bazı gerçeklerin dışında kalmamak gerekir.

Bunun dışında birde yükselen burç var. Bu pek medyada detaylı verilmez. Çünkü yükselen burcunu tam anlamıyla bilmek biraz zor olabilir. Yükselen burcun tesbit edilebilmesi amaçlı doğduğunuz ay , zaman ve seneyi bilmenizin yanısıra doğduğunuz saati de bilmeniz gerekmektedir . Bunun beraberinde doğum yerinizi bilmeniz gerekiyor. Çünkü yükselen burç; doğduğunuz anda , doğduğunuz yere yönelik ufuk çizgisinde yükselmekte meydana gelen burç anlamına gelmekte .

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Balık erkeğini nasıl etkileriz

İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir