Anasayfa / CiLT BAKIMI / Sivilce tedavisi ve Sivilce Maskeleri

Sivilce tedavisi ve Sivilce Maskeleri

 

Sivilce kurutma için, sivilce maskeleri en önemli doğal yöntemlerden biridir. Sivilce kurutma yöntemlerinden biri olan Evde yapılan Sivilce maskeleri ile sivilce sorununu çözebilirsiniz.

Suna Dumankaya’nın cilt maskeleri , aspirin maskesi, pudra limon maskesi, havuç maskesi, domates maskesi bunlara örnektir. Sivilce maskeleri ile sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

Bir diğer Sivilce kurutan şey ise Sivilce Sabunudur. Bunların başında ise sebamed sabun gelir. Sebamed sabunu her ezcaneden alabilirsiniz.
Sivilce kurutma için dengeli ve doğru beslenmede önemlidir. Sivilce sitemizi ziyaret ederek, sivilce sorununa çözüm için yazılmış makaleleri, Sivilce problemi ile karşılanların yorumlarını, soru cevaplarını okuyarak, size en uygun sivilcelerden kurtulma yöntemini bulabilirsiniz.
Aynı zaman da cildiniz güzelleştirme yöntemleri, sivilce lekelerine çözüm, bitkisel, evde tedaviler gibi konularda da, bilgi bulabilirsiniz.

Sivilce Maskeleri

Sivilce izleri de en az sivilceler kadar sorun olabilmektedir. Peki sivilce izleri nasıl geçer? Sivilce izleri için birçok tedavi seçeneği sunulmaktadır. İlaç, kimyasal peeling ile cilt soyma işlemi, lazer tedavisi ve sivilce maskeleri bunlardan yalnızca bazılarıdır. Lazer maliyeti dolayısıyla çok tercih edilmesede alternatif tıp sonucu halk arasında sıkça başvurulan yöntemlerin başında sivilce maskeleri gelir. Genellikle doğal bitki ve meyvelerden elde edinilen bu maskelerden de etkili sonuçlar elde edilebilir.Fakat her türlü tedavi yönteminde sabırlı olmak gerekmektedir.
Sivilce patlatmak, oyuna gelmez, kalıcı lekeler, izler oluşturabilir. Tüm bu çözümlerden önce cildinizde sivilcenin neden çıktığını, nasıl beslendiğinizi düşünelerek tedaviye başlayın. Ardından sivilce izlerini nasıl geçireceğiniz sorusunun cevabını arayın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulun

Gelişen teknoloji ile lazer epilasyon çabası insanlarda her geçen gün artmakta ve hızlı bir şekilde ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir