Anasayfa / HABER MAGAZiN / şişme yatak

şişme yatak

sismeyatak
Günümüzde kolay yaşamanın bir parçası olan ürünlere hayatımızın her alanında yer vermekteyiz. Bunlardan en önemli parçalar şüphesiz ev eşyalarıdır. Kalabalık eşyaları sevmeyen veya hep pratik şişme yatak ürünleri tercih eden kişiler iseniz mutlaka şişme yatak modellerine bir göz atın. Şişme yataklar oldukça pratik ve herkes tarafından beğenilen ve dikkat çeken ürünlerdir.

Firmamız internet üzerinden online alışveriş sitesi olup site içerisindeki tüm ürünler malzemeleri ve tüm detayları ile sağlığa zararı olmayan ürünlerdir. Şişme yatak ve şişme koltuk gibi tüm detayları sayfamızdan bulabilirsiniz. Sayfamızdan alışveriş yapmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik bilgileri olarak sadece ad, soyadı,  vergi no ve mail adresi gereklidir. Sayfamızca gizlilik ilkesi uygulamalarına göre tüm bu bilgiler herhangi bir web dosyasında saklanmaz ve başka bir kişi ya da kişilere iletilmez. Sayfamıza üyelik ücretsizdir. Sipariş ve teslimat bilgileri için mail adresinizi doğru yazmanıza dikkat etmeniz gereklidir. Ayrıca sayfamızda yaptığınız alışverişleri kapıda ödeme seçeneği ile alabilirsiniz. Şişme yatak Bunun için belirli kilolar arasında UPS, PTT veya kuryeler ile teslimat yapılmaktadır. Bunun dışında ödemelerinizi banka havalesi, kredi kartı, PTT posta çek havalesi, kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz.

Sayfamızda alışveriş yaparken herhangi bir güvenlik problemi yaşamayacağınızdan eminiz. İletişim bilgilerinizi ve adresini doğru yazmanız halinde ürünleriniz 3 gün sonra elinizde olacaktır.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir