Anasayfa / HABER MAGAZiN / ŞIK VE GÖRKEMLİ DÜĞÜN SALONLARI

ŞIK VE GÖRKEMLİ DÜĞÜN SALONLARI

dugun-salon

          

  Düğün yapacak çiftlerin ellerinde uzayıp giden ihtiyaçlar listesi olmakta ve her kalem ihtiyaç için ayrı ayrı özenli çalışmalar yapılmaktadır. Ancak alınan düğün tarihi sonrasında salon hemen tutulmalı, düğün tarihi yaklaştıkça boş düğün salonu bulmak zorlaşabilmektedir. Çiftler salon seçerken genelde bütçelerine ve beğenilerine uygun seçimler yapmakta ve davetli sayısı da göz önünde bulundurulmalıdır. Gelin ve damadın oturacağı kısım, müzik alanı, davetlilerin dağılımı çok önemli olmakta aynı zamanda salonun çiftler için sunduğu ekstralarda büyük önem taşımaktadır.

Genel olarak masalarda altın renkli kumaşlar ve Amerikan servilerde parlak detaylar tercih edilir. Masaların ortalarında çiçekler bulunur ve genel olarak salon konsepti renk ve kullanılan eşyalarla uyumlu olmalıdır. Gelin odasına gidiş ve gelişin kolay olması, salonda asansör bulunması, ışıklandırmanın ve havalandırmanın çok iyi özelliklerde olması ile mükemmel organizasyonlar planlanabilir. Özellikle dans pistinin tüm davetlerin görebileceği alanda olması ve kullanılan ekstra özellikler çok daha özel bir düğün salonu seçimi sağlayacaktır.

Aradığınız düğün salonları içinulaşabilir ve firmaların sunduğu fırsatları karşılaştırarak uygun seçimler yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de davetli sayısıdır. Kalabalık davetli listesi hazırlayarak sıkışmış bir ortamda ne düğün sahipleri ne de misafirleri için keyifli dakikalar bulmak zor olacaktır. Bu nedenle davetli sayısının salon kapasitesinden az olması çok daha ferah düğünler ortaya çıkaracaktır.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir