Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Sevgiliye Hediye almak

Sevgiliye Hediye almak

 

 

Doğum günü hediyesi olarak sevgiliye kitap alma fikri çok sıradan gelebilir. Kitapçıya gidip yeni bir kitabı ya da sevgilinizin sevdiği bir yazarın kitabını alıp onu mutlu edebilirsiniz. Peki ya aldığınız kitabın yazar kısmında sevgiliniz sizin isminizi görürse ? Siz sevgilinize kitap yazarsanız nasıl olur ? Hikayesinde sadece ikinizin olduğu ve sevdiğiniz insana sevgi sözcüklerini satır satır karaladığınız bir kitap . . .

Her ne kadar ülkemizde kitap okuyan kişi sayısında hala istenilen rakamlar yakalanamasa da her geçen gün yeni bir kitap daha kitapçılardaki raflarda yerini alıyor. Kitap okumanın öneminden ne kadar bahsetsek az.Ülkemizde çoğu kişiye hala gereksiz gelebiliyor.Ama buna rağmen edebiyat dünyası her geçen gün yeni yeni yazarlar çıkartıyor.

Sevgiliye hediye edeceğiniz kitap hediyesi sevgililer günü için verilebilecek en güzel 14 şubat hediyesidir. Çünkü kendiniz emek vererek bir kitap ortaya çıkartacaksınız. Kitapçının rafından çekip aldığınız bir kitap ile kendinizin emek vererek, aşkınızı dile getirdiğiniz ve o boş satırları kendinizin doldurduğu bir kitabı sevgiliye hediye vermek hem sevgiliye değer verdiğimizi hissettirir hem de sevgiliyi mutlu etmemizi sağlar. Eğer hayal dünyanız da genişse, kendi kendinize kahramanlar yaratıp hikayeler kurabiliyorsanız sevgiliye kitap hediye etme fikri sevgiliye verilebilecek en hoş hediyelerden biri olacaktır. Çünkü bu hikayenin kahramanları sizlersiniz.

Doğum günü hediyesi ararken veya sevgiliye hediye aradığınızda yıldönümü hediye listeleri arasında kaybolup giderken saatlerimizi harcarız. Oysa ki sevgiliye kitap hediye etme hem orijinal bir fikir hem de kendimizin emek vererek oluşturduğu bir hediye olacaktır. Çünkü her insan kendisi için emek verilmesinden hoşlanır. Emin olun ki sıradanlaşmış hediyelerden farklı olarak sevgiliye kitap hediyesini verdiğiniz zaman şaşıracak ve mutlu olacaktır. Kim baş kahramanı olduğu bir hikayeyi sevgilisinin ağzından dinlemek istemez ki? Sıradan günlerde, yıldönümü hediyesi olarak ya da doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu hediye sevgilinize ne kadar değer verdiğiniz gösterecektir. Sevgiliye kitap hediyesi yılda sadece bir gün olan 14 şubat sevgililer günü hediyesi olarak da verilebilir.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Anneler Buraya! İnternette Keşfedilmeyi Bekleyen Siteler Var!

  Anneler çocukları için her daim en iyisini ve en doğrusunu araştırmaya devam eder. İnterneti ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir