Anasayfa / HABER MAGAZiN / Sevgiliye Alınabilecek Kolye Modelleri

Sevgiliye Alınabilecek Kolye Modelleri

Sevgilinize ya da kardeşinize hediye olarak kolye almaya karar verdiniz diyelim ama hangi kolyeyi almalısınız? Hele ki kızlar zor beğenir, o modeli arkadaşında görmüştür başka yerde görmüştür, asla takmaz. Birbirine benzeyen onlarca kolye mevcutken hangi kolyeyi alalım da, pişman olmayalım…

Öncelikle alacağınız kolye öyle herkeste olan, birbirinin kopyası modellerden olmamalı. Altına gücünüz yetmiyorsa altın kaplama olmalı, günümüzde gerçek elmasa en iyi yaklaşan Swarovski veya Rhinestone taşlarla süslü olmalı.

Yukarıda resmi görülen “kristal taşlı kalpli kolye” herhalde en iyi örneklerdendir. Sıradan gözlerin elmas sanacağı zirkon taşlar mevcut. Kocaman taşının yanında küçük küçük taşlarla aşkınızın dünü bugünü yarını gibi afili sloganlara uygun, altın kaplama ve harika bir kolye. Ama çok iddialı, verdiği mesaj açık…

Peki henüz sevgili olamadığınız ama iyi bir kolye almak istediğiniz bir kız ise, ya da kız kardeşinize doğum günü hediyesi bile olabilecek bir model arıyorsanız inci görünümlü minimalist bir altın kaplama kolye tercih edebilirsiniz.

Bu tür kolyeler özel günlerde kullanıma uygun olmanın yanısıra her zaman takılabilecek şık kolye modelleridir. Spor giyim, klasik giyim fark etmez kullanım alanı geniş olan ve ilişki durumu karmaşık; sevgili, arkadaş, kardeş, eski sevgili, iş arkadaşı her duruma uygun bir kolyedir, kararsız hediye seçicilere önerilir.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Tatil Seçenekleri

Her kim olursa olsun, tatil deyince içi gider. Kış mevsiminde geçirdiğimiz o yağışlı günler, yorgunluk, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir