Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Sevgilinizi Baştan Çıkarma Yolları

Sevgilinizi Baştan Çıkarma Yolları

Evli çifler zamanla yatak odası artık klasik rutin hale gelmeye başlıyor. Bazen öyle bir hal alıyorki sex yapmak sırf yapmak için yapılmış bir duygu olma halini alıyor. Aslında bunu değiştirmek sizin elinizde O zaman yazımız tam size göre.

– Yatağınızın başucunda duran lambanın ampülü bitmedi mi hala? Bitti bitti, siz şimdi onun yerine kırmızı bir ampül takın. O gece olanlara inanamayacaksınız. – Değişiklik yapın ve bir gün yatak odanızın sınırları dışında örneğin salondaki büyük koltukta sevişin. Bu küçük değişiklik cinsel hayatınızda büyük heyecanlara yelken açmanızı sağlayacak. – Bir gece beyaz gömleklerinden birini giyin.

Burada onu çılgına çevirecek olan nokta içinize hiçbir şey giymemeniz. – Uyuduktan sonra traş takımının bulunduğu çantaya üzerinde ‘Bana ne zaman dokunsan heyecandan ölüyorum’ yazan bir not bırakın.

Sabah o seksi notu bulduğunda işe gitmekten vazgeçebilir, ne dersiniz? – Yeniliklere açık olun. Bir gece odadaki tüm ışıkları açın ve onunla göz teması kurarak sevgilinizle/eşinizle sevişin. Bu tarz cinsel hayatınıza farklı bir soluk getirecektir.

– Sabah uyandınız. Hemen onun kulağına eğilip ‘Çok muzur’ bir rüya gördüğünüzü söyleyin. Eğer sizden anlatmanızı isterse, sözlere dökmek yerine rüyanızda gördüklerinizi uygulayarak vücut dilinizi kullanın.

– Bir akşam egzotik parfümler sürün ve saçınıza güzel kokulu bir çiçek takın. Hawai adalarından gelen bu esintiye hangi erkek ‘hayır’ diyebilir?

– İçinde çikolata sosu, bal, pudra şekeri ve krema gibi tatlı yiyeceklerin bulunduğu bir alışveriş listesi hazırlayın ve ondan sizin yerinize markete gitmesini isteyin. Marketteyken cep telefonundan onu arayarak o an almakta olduğu malzemeyle neler yapmayı planladığınızı söyleyin. Telefonu kapadıktan sonra yanınıza koşmak için sabırsızlanacağından emin olun.

– Bir akşam TV izlemek yerine striptiz monopol oynamayı teklif edin.

– Onun kullandığı parfümü boynunuza ve kasıklarınıza sürün. Tüm gün onun kokusunu alarak deliye döneceksiniz.

– Büyük bir şekeri boynunuza asın ve o akşamın spesiyal tatlısının boynunuzdaki şeker olduğunu söyleyin.

– Yatağa girmeden önce seksi bir dansa ne dersiniz?

– Bir gece eve geldiğinde ne kadar istekli olduğunuzu ona gösterin. O akşam şimdiye kadar yaşadığınız en hızlı ama aynı zamanda da en heyecanlı seksi yaşayacaksınız.

– İpleri ele almanın zamanı geldi. Ellerini ipek bir şalla arkadan bağlayın ve parmak uçlarınızla ona yumuşak dokunuşlarla temas edin. Arada bir saçını çekerek size bakmasını sağlayın. Size baksın ki gecenin tek hakiminin kim olduğunu görsün.

– Akşam yemeğinden sonra tatlı olarak egzotik meyveler getirin ve yerken sularının boynunuzdan aşağılara akmasına engel olmayın. Karşınızda onları temizleyecek birileri var öyle değil mi?

– Bir akşam ikinizin de görmeyi çok istediği bir filmi kiralayın. Koltuğa yerleşin ve onun iç çamaşırı giymemiş olduğunuzu fark etmesini sağlayın. Belki de bu ona filmden daha çekici gelir.

– Sen, ben, yatak odasında, saat 10’da yazarak cep telefonuna mesaj çekin. Sizi hemen arayacağı için daha egzotik bir ortam yaratmak adına telefonunuzu da kapatın. Bırakın bütün gün gece olacakları düşünsün.

– Pamuklu çarşafları saten çarşaflarla değiştirmeye ne dersiniz?

-İşe giderken ona ateşli bir öpücük verirseniz tüm gün o öpücüğün etkisinde

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Aşk Testi

Aşkıda derecelendirebilirmiyiz acaba. Peki bu neye göre belirlenir? Beraber olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz sizi ne kadar sevdiğini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir