Anasayfa / HABER MAGAZiN / Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça hediye telaşı da artıyor. Özellikle yeni bir beraberliğiniz varsa yada uzun süredir devam ediyorsa bir erkek için sevgililer günü hediyesi seçmek oldukça zor oluyor. Almayı Düşündüğünüz hediye bir bakıyorsunuz ki önceki yıllarda aldığınızı aklınıza geliyor.
14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler Hediye seçiminde erkekler kadınlar kadar zorlanmıyor. Çünkü kadınların artık klasikleşmiş zevkleri var. Ancak bir kadının eşine veya sevgilisine hediye seçimi hiç te sanıldığı kadar kolay değil.

Erkeklere sunulan ürün ve dükkan sayısı az olunca onlara hediye alma süreci de bir kabusa dönüşüyor. Girdiğiniz tüm mağazalarda size sunulan seçeneklerle ise klasik hediyelerin dışına çıkamıyorsunuz.

Alıştığımız kravat, kalem, gömlek gibi klasikleşmiş hediyelerin dışına çıkıp farklı birşeyler almayı planlıyorsanız işte size bir kaç öneri:

– Pratik ve leziz yemek tariflerini içeren bir yemek kitabı yalnız yaşayan erkekler için gayet güzel bir hediye olabilir.
( Kitaptan öğrendiklerini yaparak size sunmaya bayılacaktır unutmayın. )
– Daha çok erkeklere hitap eden savaş, korku, bilimkurgu filmlerin DVD’leri onun için çok güzel bir hediye olacaktır.
( Size sarılarak birlikte izleme keyfini de yabana atmayalım bu arada. )
– Erkeklere alınan en klasik hediyelerden biri olmasına rağmen parfüm her zaman iyi bir hediye olmuştur.
( Böylece ; artık kokusunu eleştirmeyeceksiniz, her zaman sizin beğendiğiniz kokuyu kullanacaktır. )
– Piyasada değişik şekil ve fiyatlarda kol düğmeleri bulabilirsiniz. Fakat hediyenizin biraz daha özel olmasını istiyorsanız üzerinde hediye alacağınız kişinin adının ilk harflerini taşıyan kol düğmelerini tercih edebilirsiniz.
– Bu atkı O’nu, soğuk kış günlerinde kaşmirin yumuşak sıcaklığıyla ısıtacaktır.
( O daima sizin sıcaklığınızı duyacaktır ama. )
– Bir erkeği, tuttuğu takımın maçına alınmış bir bilet kadar mutlu edebilecek başka bir hediye olamaz! Bu hediyenizi ömür boyu unutmayacak ve yıllar sonra bile mutlaka birilerine anlatacaktır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir