Anasayfa / HABER MAGAZiN / ŞARTLI ŞURTLU TEMİZLİK İÇİN BİNGO LACİVERT GÜÇ SERİSİ!

ŞARTLI ŞURTLU TEMİZLİK İÇİN BİNGO LACİVERT GÜÇ SERİSİ!

bingo-20142811093722956
Trendbook, deneyimledikten sonra memnun kaldığı Bingo Lacivert Güç ailesinin üyelerini gururla sunar! Biz kadınlar, “Şartlı Şurtlu” temizlikten ödün vermeyi hiçbir zaman istemeyiz. Hal böyle olunca Bingo da Türk kadınının ne istediğini çözmüş ve temizlik anlayışının öncüsü olmuş. Banyo için ayrı, mutfak için ayrı olarak üretilen ürünleri ile imdadımıza yetişen Bingo Lacivert Güç ailesini gelin yakından tanıyalım.

Kim mutfağı ve banyosu için aynı temizlik ürününü kullanmak ister ki? Hele “Şartlı Şurtlu” temizlikten ödün vermeyen bir Türk kadını için bu bir kabus olmalı! Bingo Ultra Çamaşır suyu, Krem Temizleyici ve Sprey Temizleyici ürünlerinden oluşan Bingo Lacivert üyeleri; mutfakta yağı, banyoda kireci söken özel formülleri ile mutfağa ve banyoya ayrı ürünler kullanmak isteyenlere derinlemesine temizlik imkanı sunuyor. Böylelikle hem titiz kadınların hem de temizliği yeni öğrenenlerin işini kolaylaştırıyor.

Bingo Ultra Çamaşır Suyu ile güvenli temizlik!

Bingo Lacivert Güç Serisi’nde yer alan Bingo Ultra Çamaşır Suyu, mutfak ve banyo için ayrı geliştirilen yağ çözücü formülü ile derinlemesine hijyenik temizlik sağlarken genzi yakmayan özel formülü sayesinde de temizlik sırasında rahatsızlık vermiyor ve solunumu zorlaştırmıyor. Birçok kadın temizlik sırasında neden öksürüyor bunu hiç düşündünüz mü? Belki temizlik yaptığınız sırada farkına bile varmıyorsunuz ama bundan sonra Bingo Lacivert Güç ile bu ayrımı çok iyi göreceksiniz.

Ayrıca ultra yoğun kıvamı ile yüzeylere daha uzun süre tutunuyor, kullanıldığı yüzeyde mikropları öldürüyor ve beyazlık sağlıyor. Güvenli kapak teknolojisi ile çocukları da tehlikeden koruyan Bingo, biz kadınların güvenini bir kez daha kazanıyor ve annelerden tam puan alıyor.

Bingo Krem Temizleyici ile hem mis kokulu hem de derinlemesine temizlik!

Bingo Krem Temizleyici, yüksek temizleme performansı ve kolay durulanma özelliği ile dip köşe tüm yüzeylerde etkili oluyor. Mutfak için özel limon kokulu yağ çözücü formülü; banyo için özel amonyaklı kireç çözücü formülü ile ovmadan kolayca durulanıyor. Mutfak ve banyolarınız hem mis gibi kokuyor hem de kirden eser kalmıyor.

Bingo Sprey Temizliyiciler sayesinde az eforla pratik temizlik!

İşte kadınların rüyası gerçek oluyor! Mutfak ve banyo için özel geliştirilmiş formülü ile derinlemesine temizlik sağlayan Bingo Sprey Temizleyiciler, daha az eforla pratik temizlik sağlıyor. Böylelikle temizlik “iş”, “yük” olmaktan çıkıyor, kazandırdığı zaman da yanınıza kar kalıyor.

Sabun artığı ve kireci çözme performansı yüksek Bingo Sprey Banyo; lavabo, klozet, musluk, duş kabini ve derz aralarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Yağsız ve mis gibi kokan mutfaklar için ise Bingo Sprey Mutfak; tezgahta, ocakta, fırında ve mutfak dolaplarında aranılan hijyen ve temizliği sağlarken, aspiratör araları gibi ulaşılması güç yerlerdeki yağları da kolayca çözüyor, dip köşe tüm yüzeylerde etkili oluyor.

Bingo Lacivert Güç üyeleri her yerde!

Trendbook gibi siz de “Şartlı Şurtlu” temizlikten ödün vermek istemiyorsanız Bingo Lacivert Güç ailesinin üyelerini, Ulusal ve Yerel Zincir (Migros, Carrefour, Kipa, Çağrı, Mopaş, Hatipoğlu vb. gibi) marketlerinden ve daha küçük perakende satış noktalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca Bingo’yu daha yakından takip etmek ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki adresler sizleri bekliyor.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

bir yorum

  1. bir denemek lazım nasıldır acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir