Anasayfa / SAÇ BAKIMI / Saç şekillendirici ürünler hakkında merak ettikleriniz

Saç şekillendirici ürünler hakkında merak ettikleriniz

Şekillendirici ürünler şeçerken beye dikkat etmeliyiz?

İyi bir şekillendirici, saça verilen şekli uzun süre korurken aynı zamanda saçı ağırlaştırmaz; saçın hareketliliğini kaybetmemesini sağlar. Şekillendirici ürün alırken buna dikkat etmelisiniz.

Şekillendirici ürün çeşitlerinden hangisini kullanmam gerektiğine nasıl karar vermeliyim?

Saçınız kısaysa jjöle yada krem gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle saçınıza istediğiniz şekli kolayca verebilirisiniz. Şaçınız uzun veya düz ise doğal bir görünüm elde etmek, dalgalı ise buklelerinizi ortaya cıkarmak ve kolay şekil vermek için köpük kullanabilirsiniz. İster kısa ister uzun şaçlı olsun kullandığınız sprey, saçınızın son şeklini sabitler.

Şekillendirici ürünlerden en yüksek performansı almak için ne yapmalıyım.

Saç şekillendirici ürünler ne kadar incelip yumuşarsa saç tarafından okadar kolay emilir. Avuç içinize aldığınız ürünü elleriniz birbirine sürterek yumuşatın. Ürün kremsi bir yapıya kavuştuktan sonra uygulamanız çok daha başarılı olacaktır. kadinsak.com

Şekillendirici ürünleri saçımdan tamamen arındırmanın en kolay yolu nedir?

Sprey, köpük veya jöle gibi şekillendirici ürünleri saçtan tamamen arındırmak için tüm saçı yıkamanıza gerek yoktur. kullanacağınız ürünleri su bazlılar arasından seçersiniz, istediğiniz bölgeyi hafifçe ıslatmanız ürünün yumuşaması için yeterli olacaktır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Saç Kırıklarının Nedenleri

Bu makalede saç kırıklarının önlenmesi amaçlı saç türünüze yönelik 2 metot bulunuyor Sıcak Yağ Bakımı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir