Anasayfa / HAMiLELiK BiLGiLERi / Saat Modası

Saat Modası

saat

 

Kıyafetlerimizi her ne kadar da modaya uygun seçsek de tamamlayıcı aksesuarları da modaya uygun olarak seçmezsek giydiklerimizin etkisi ortadan kalkmaktadır. Bilindiği üzere aksesuarlar arasında en büyük önemi saatler taşımaktadır. Saatler hem aksesuar olarak bir tamamlayıcı şeklinde kullanılmakta hem de zaman kavramını kontrol ederken kullanılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar yanlarında sürekli olarak akıllı telefonlarını taşımakta ve bu sebepten dolayı da zamanı da telefonları üzerinden kontrol etmektedirler. Tam da bu noktada saatlerin tasarımları ön plana çıkıyor. Bu yılın saat modasında daha büyük ekranlar ve canlı renkler dikkatleri çekiyor. Ünlü8tasarımlarında dikkatleri ilk olarak kalın kordonlar ve büyük ekranlar çekiyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte insanlar açık ve daha renkli kıyafetler tercih ediyorlar. Bu değişim saatlere de etki etmektedir. Ünlü modacıların tavsiyelerinde giyilen kıyafetle saat renginin birebir uyuşmaması gerektiği görülüyor. Saat modelleri seçiminde daha çok ayakkabı ve kullanılıyorsa saat göz önüne alınmalıdır. Şimdiden gelecek yılın saat modası büyük bir merakla beklenmektedir.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Tüp Bebek

Kişilerin aşırı strese maruz kalması ve hormonlu beslenmesi sonucunda üreme büyük bir problem halini almıştır. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir