Anasayfa / CiLT BAKIMI / Ruj Sürerken Dikkat Edilecekler

Ruj Sürerken Dikkat Edilecekler

Ruj sürerken yapacağınız hatalar dudaklarınızda kötü bir görünüm oluşmasına neden olabilir. Bu yüzden ruj sürerken püf noktalara dikkat etmeniz ve doğru şekilde ruj sürmeniz gerekiyor. Ruj sürerken dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda okuyacaksınız.

Ruj sürmenin incelikleri

Artık herkes biliyor ama tekrarlayalım; koyu gözlere açık renk dudaklar, açık tonda göz makyajına ise koyu renkte dudaklar yakışır.

Ruju ruj fırçası ile sürmeyi alışkanlık haline getirirseniz, rujunuzun daha uzun süre dayandığını göreceksiniz.

Kırmızı rujun gücünü unutmamak gerek. Eğer sürmeye karar verdiyseniz, uygun zaman, uygun makyaj ve uygun kıyafetle tamamlamalısınız. Aksi taktirde basit görünmek işten bile değil.

Dudak kalemleri rujun etkisini artıran, dudakları belirginleştiren ve rujun dağılmasını engelleyen en önemli yardımcı. Burada dikkat edilecek nokta, kaleminizin birlikte kullanacağınız rujdan bir ton açık olması.

Dudaklarınızda farklı renkler denemek isterseniz elinize bir ruj fırçası alın. İki rengi birbirine karıştırıp dudaklarınıza uygulayın.

Ruju genelde ele sürüp denemeye çalışırız.Ancak dudakta duruşu her zaman farklıdır. Hatta yaptığınız makyaja, üzerinizdeki kıyafetin rengine göre bile tonlaması farklılaşabilir. Seçiminizi bunları göz önünde bulundurarak yapın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir