Anasayfa / Ev ve Dekorasyon / Retro Kanepe Modelleri

Retro Kanepe Modelleri

Retro Kanepe Modelleri
Baskın, aksiyon dolu ve iddialı bir havası kalan retro stili dekorasyon hoşunuza gidiyorsa bu tarzı yansıtacak parçalar aramanız gerekiyor . Düz…
Baskın, aksiyon dolu ve iddialı bir havası kalan retro stili dekorasyon hoşunuza gidiyorsa bu tarzı yansıtacak parçalar aramanız gerekiyor . Düz rengarenk bir retro kanepe alıp üstünü rengarenk yastıklarla donatarak ve koyu mavi ya da kırmızıya boyanmış bir duvarın önüne yerleştirerek mekanınıza bu havayı verebilirsiniz. Portakal rengi, sarı, kırmızı ve koyu mavi bu stilin belli başlı renkleridir. 1950-80 dönemlerinde kullanılan masa ve komodinler, pop art resim ya da afişler, desenli duvar kağıtları ve o dönemlere ait aydınlatma elemanları evinize retro havasını getirecek parçalar içerisindedir.

Retro kanepe modelleri aralarında patchwork kanepe çeşitleri de yer alıyor. Oymalı kara kenarları ve ayakları kalan pembe deri kaplı modeller, o dönemlerin arabalarının biçiminde aktif rengarenk kanepeler ve değişik renklerdeki düz ve desenli kumaşların birlikte kullanıldığı modeller de ilginizi çekecektir. Pembe bir retro kanepeyi düz rengarenk ve pathwork yastıklarla süsleyebilir, yanına konsepte cazip bir masa ve üste de bir retro abajur koyabilirsiniz. Gri zemin üzerine fuşya rengi desenleri kalan bir kanepeyi benzer iddialı renge boyanmış bir duvarın önüne konuşlandırabilir, yeşil tonlarında desenleri kalan bu stilde bir kanepeyle koltuğunu koyu kırmızıya boyadığınız duvarın önüne yerleştirerek retro tarzının aktif ve baskın görünümünü yansıtabilirsiniz.

Retro Kanepe Modelleri

Mekanlara sıcaklık ve hareket katan retro tarzı aksesuarlar benzer stildeki mobilyalarla birlikte kullanıldığında ortaya cıvıl cıvıl bir görünüm çıkacaktır. Mekanlarınıza stili kalan, değişik ve nostaljik bir gökyüzü sunmak amaçlı önceki dönemlerden kalma eşyaları satan ya da o dönemlerin havasında mobilya ve aksesuarlar imal eden firmaları araştırmalısınız.

Retro Kanepe Modelleri

Retro Kanepe Modelleri

Retro Kanepe Modelleri

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Nevresim Takımı

İnternetten alış verişin hızla arttığı bu dönemde artık her ihtiyacınızı sitelerden karşılayabiliyorsunuz.  En ufak ev ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir