Anasayfa / HABER MAGAZiN / Proplan kedi köpek maması

Proplan kedi köpek maması

 

Bizlerin insanlardan sonra hayat dostu olan en değerli varlıklarımız evcil hayvanlarımız. Bunların en başında evlerde baktığımız kedi ve köpek cinsleri geliyor. Bu hayvanların sorumluluğunu almak onlara bakmak için bazı gereksinimleri yerine getirmemiz gerekiyor. Mesela hayatlarını sıhhatli sürdürebilmek amaçlı, tespit edecek ortam ve şartlara gereksinme duyar.
Bunların başında beslenme ve temizlik geliyor. Minik ihmaller, önemsiz benzeri gözüken savsaklamalar, bilgisizlikten doğan hata uygulamalar, köpek sahibinin kocaman emek ve emekle dahi gideremeyeceği sakıncaların kaynağı olabilmektedir. Bu sebeple, köpek bakımında ve onların sağlıklı yaşamalarında kocaman ehemmiyet taşıyan basit konulardan “beslenme” üstünde detaylarıyla durmaya çalıştık. Kedilerde doğuştan gelen ve sağlıklarına destek sağlayan 4 koruyucu sistem, köpeklerde ise 3 koruyucu sistem bulunmaktadır;

Birçok insan dostlarının eğitimini yaparlarken bu en sevdikleri mamaları bir ödülmüş gibi gösteriyorlar.  Marketten, veterinerden, evcil hayvan mağazalarından ya da hayvan maması satan mağazalardan piyasada bulunan çeşitli paketlerini alabilmeniz olası olmaktadır.

Günümüzde erişkin kedi ve köpekler profösyonel  mama firmaları aracılığıyla köpeğinizin ırkına  göre bütün ihtiyacının yeteceği  besin maddelerini yeteri kadar ve uyumlu oranlarda içerir birçok mama yer almaktadır .Bu mamaların ise basit olarak kuru mama, yarı yıl mama, konserve mamalar olarak karşımıza çıktıkları görülmektedir.

İnternetten Mama Siparişi verebilirsiniz

Aslında hiçte uzaklara gitmenize gerek  yok. Günümüz teknolojisinde bir tık ile artık kedi ve köpek mamalrını evinize kadar getirmeniz mümkün.  Mesela internet  üzerinden en çok terçih edilen proplan kedi köpek maması geliyor. sitesinden bu tarz bişrçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.  Kediniz ve/veya köpeğiniz hayat aşamaları ve hayat tarzı süresince farklılıklar yaşadığından, beslenme şeklide değişmeli ve içinde yer aldığı döneme uyumlu duruma getirilmelidir.  Proplan kedi köpek maması standart gerekliliklerin ötesinde farklı seviyelerde vitamin ,  mineral ve işlevsel besinleri içerecek biçimde özel olarak formüle edilmiştir .  Mamalar, özenle ve dikkatle belirlenen tedarikçilerden temin edilir. Bununla birlikte basit içerik olarak itinayla seçilen ,  yüksek zengin besin kaynağı  hakikat tavuk eti ,  somon eti benzeri muhtevaları birincil olarak ihtiva etmektedir .

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir