Anasayfa / HABER MAGAZiN / PROMOSYON VE TANITIMLARINIZDA YENİ BİR ARAÇ

PROMOSYON VE TANITIMLARINIZDA YENİ BİR ARAÇ

Kupa-Baski

PROMOSYON VE TANITIMLARINIZDA YENİ BİR ARAÇ!

Ünlü bir reklam yazarı şöyle diyordu ‘’ reklamsız yapılan iş zifiri karanlıkta sevdiğini göz kırpmak gibidir.’’

Bu güzel söz, reklamın ne kadar gerekli olduğunu, reklamsız yapılan işin ne denli başarısız olacağını anlatan en güzel söz olsa gerek. Bir markanın, ürünün yada firmanın olmazsa olmazlarından birisi promosyon ve tanıtımdır. Promosyon ve tanıtım ile sizi duymamış olanlara kendinizi duyurur, daha önce duymuş olanların da hafızalarını tazelersiniz.

Eskiden kalma yöntemleri bir inceleyelim.

Firmalar yada şirketler eşantiyon/promosyon olarak bazı ürünleri kendi isimleri ile birlikte bastırır ve bunu müşterilerine ulaştırırdı. Kalem, ajanda, takvim, çakmak, masa üstü saat, duvar saati gibi daha bir çok promosyon/eşantiyon ürün yaptırırlardı.

Son zamanlarda bu konuda biraz daha gelişme kaydedildi desek yanlış olmaz. Artık firmalar daha güncel, daha modern ve daha teknolojik promosyon ürünlerine yöneldiler. Bunlardan bazıları şöyledir;

Cep Telefonu kılıfı, Laptop çantası ve kupa baskı / kupa bardak…

Bunlardan size en uygun olanının promosyon kupa bardak olduğunu söyleyebilirim. Hem ekonomik hemde hep göz önünde duran, hep kullanımda kalan bir üründür.

Firmanızın logosunu ve sloganını kupa bardak üzerine digital baskı ile bastırıp bir çok müşterinize dağıtabilirsiniz. Hatta mevcut çalışanlarınıza da birer tane hediye ederek personellerinizin de motivasyonuna katkı sağlar, onların işlerine daha fazla sarılmalarını sağlayabilirsiniz.

Kupa bardak için internette online olarak sipariş alan internet siteleri vardır. Buradan beğendiğiniz tasarımlardan birini seçebilir , dilerseniz de kendi hazırladığınız bir tasarımı bastırabilirsiniz. Yada aklınızdan geçen tasarımı site yetkililerine ileterek sizin adınıza bir tasarım yapmalarını sağlayıp sizin onayınız alındıktan sonra baskıya geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Kupa bardak günümüzde en çok tercih edilen promosyon/eşantiyon ürünlerdendir.

Artık bir çok alanda faaliyet gösteren firmaların kupa bardak bastırıp dağıttığına şahit oluyoruz. Yalnızca kurumsal değil isteyen kişi istediği gibi bir tasarımı bastırabilir. Çok az miktarlarda dahi basılabilmesi en büyük avantajdır.

Bir adet bile isteseniz istediğiniz tasarım hazırlanıyor, baskı yapılıyor ve ambalajlanıp tarafınıza kargo ile gönderiliyor.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir