Anasayfa / SANATÇI BiYOGRAFiLERi / Pınar Altuğ Biyografisi

Pınar Altuğ Biyografisi

Eylül 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun oldu. 1994’te Türkiye güzeli seçildikten sonra, yükseköğrenimini yarıda bıraktı. Umut Elçioğlu ile 3 yıl süren bir evlilik yaşadı. Bu dönemde eşi askerdeyken başka biriyle birliktelik yaşadığı dedikodusu yayıldı. Bu kişinin eşinin yakın arkadaşı Tony Teodorakis olduğu ortaya çıktı. Boşanma süresince bu haberleri yalanlayan çift, sonraları kameralara beraber görünmeye başladı ve birlikteliklerini itiraf etti. Uzun süren bu ilişkiyi bitirir bitirmez Yağmur Atacan ile beraber oldu. 2007 yılının Eylül ayında nişanlandılar.Nisan ayında Yağmur Atacan ile evleneceğini açıkladı. bu yüzden bu yıl içinde televizyon programlarının hiçbirinde görünmeyeceğini açıkladı.Bu süre içinde düğün hazırlıklarıyla ilgilenecek ve oturacakları evi kendi zevkine göre dekore edecekti. Yalnız tek bir projede bulunacağını belirtti.
Filmografi

dizi Çocuklar*Duymasın (2002) (Meltem)
TV Omuz Omuza (2004) (Nisan)
Davetsiz Misafir (dizi) (2005) (Defne)
İlk Aşkım (2006) (Lale)
Deli Dolu (2006) (Selin)
tv sizi böyle alalım (2007) (pınar altuğ)
tv bir dilek tut (2007) (pınar altuğ)

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Murat Boz Biyografisi

Özellikle son dönemde O ses Türkiye yarışmasındaki juri üyeliğindeki sempatik tavırlarıyla genç kızların sevgilisi olan ...

bir yorum

  1. pınar altuğu seni çok beğeniyorum çok tatlı bir bayansın gerek duruşun fiziğinle mükemmel bir kişisin senden bir abiye kıyafetini isteyeceğim gönderirsen beni çok ama çok mutlu edeceksiniz. kardeşimiz düğünde giyeceğim düğün mayısta lütfen…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir