Anasayfa / YEMEK TARiFLERi / Parlak ve ipeksi saçlar için önemli ipuçları

Parlak ve ipeksi saçlar için önemli ipuçları

Saçınızı soğuk su ile durulamak hem bir dolaşım sisteminize destekçi olacaktır hem bir de saç foliküllerini sıkılaştırarak saçınızın daha parlak ve narin olmasını sağlayacaktır.
Güzel saçlar feminenliğin ve sağlığın sembolüdür. Herkes kendilerini daha cazip farketmek amaçlı mükemmel gözüken saçlara sahip olmak ister. Fakat bu kadınlara çoğu süre pahalıya patlar: Kozmetik bakımlar, pahalı maskeler ve daha birçoğu…
İşte sizlere fiyati olmayan, natürel öneriler:
Saçınızı günde 2 defa tarayın
Kulağa bir sürü temel gelse de, saçınızı günde 2 defa taramanız, kafa derisindeki dolaşımı tetikleyecektir. Bu da saç uzamasını tetikler ve saçınızın genel beslenmesine iyi ciro. Hiçbir fiyati olmayan canlandırıcı bir masaj amaçlı saçınızı günde 2 işte 3 defa tarayın.
Soğuk su ile durulayın
Soğuk suyla yıkanmaktan korkuyor musunuz? Soğuk su canlandırıcıdır, dolaşımı tetikler ve bununla birlikte mat saçlara iyi ciro. Sıcak su kafa derisine hasar verip saçınızın kuru ve mat olmasına ne sebeple olabilmektedir. Saçınızı yıkadıktan ve kremledikten hemen ardından soğuk su ile durularsanız, bütün saç foliküllerini sıkılaştırıp saçınızın daha parlak, narin ve işlek olmasını sağlarsınız. Bununla Birlikte bu metot saçınızın daha çabuk uzamasını da sağlar!

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Süt Helvası Tarifi

Bu gün Bursa’nın düğünlerde en sık yapılan tatlısı Süt Helvası tarifini vereceğiz. Tatlı 6 kişilik ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir