Anasayfa / BEBEK BAKIMI / Oilatum tahriş önleyici krem

Oilatum tahriş önleyici krem

oilatum

Oilatum junior Banyo ile bebeğinizin yumuşak ve nemli bir cilde kavuşmasını sağlayın. Bebeğinizin cildi kuru bir yapıda ve sürekli pullanıyorsa bebekler ve genç çocuklar için özel olarak geliştirilmiş Oilatum junior Banyo tam da sizin için üretilmiş demektir. Kuruyarak tahriş olmuş ciltleri rahatlatır, nemlendirir ve cildin daha fazla kurumasını önleyerek cildi canlandırır. Ayrıca cilt kuruluğuna bağlı kaşıntının yatıştırılmasına da yardımcı olan Oilatum Banyo ile keyifli banyo anları bebeklerinizi bekliyor. Banyo suyu ile birlikte dağılıp giden, ciltte herhangi bir yağ dokusu bırakmayan Oilatum Banyoyu bir kez kullandıktan sonra cildin kurumasına ve tahriş olmasına sebep olabilecek Sabun veya banyo köpüğü ürünlerinden çok farklı olduğunu göreceksiniz.

Yumuşak ve hafif kokulu Oilatum Sabun ile her gün daha bakımlı ellere ve cilde sahip olabilirsiniz. Cildiniz aşırı kuru ve fazla tahriş olmuş bir hade ise artık kuruluk ve tahriş kelimeleri hayatınızdan çıkacak. Nemlenmiş ve temiz bir cilde sahip olabileceğiniz Oilatum Sabun, Cildin koruyucu yağ tabakasının muhafaza edilmesini böylece nem oranının dengede kalmasını sağlar. Ellerininiz kurutan sabunların aksine ellerinizi besler ve cildinizi de temizlerken besleme özelliği vardır. Nemli ve yumuşak bir cilt için sağlıklı Oilatum Sabunu seçin. Şimdi tüm Oilatum ürünlerindeki indirimlerimizden faydalanmak için sadece üyelik girişi yapmanız yeterli olacak.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çocuğunuz küfür ediyorsa ne yapmalısınız ?

Arkadaşlarınız gelmiş. Güzelce çayınızı içiyorsunuz ki, çocuğunuz tüm sevimliliğiyle gelip bir iki küfür sözcüğünü birbiri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir