Anasayfa / CiLT BAKIMI / Nemlendirici ve Cilt Temizleyici tercihi

Nemlendirici ve Cilt Temizleyici tercihi

Sık makyaj yapan biriyseniz gün boyu makyajı taşıyan cildiniz için de endişeleniyorsanız yalnız değilsiniz. Bütün kadınlar, makyaj yaparken her ne kadar kendilerini daha iyi hissetseler de, beyinlerinin bir yerlerinde endişeler vardır. Bu makyaj cildimdeki gözenekleri kapatıyor, daha hızlı yaşlanacağım ya da şimdi bunlar hep siyah nokta olarak bana geri dönecek gibi düşünceler bizi yiyip bitiriyor. Ne makyajı azaltabiliyoruz ne de yüzümüze her ürünü öyle kolayca kullanamıyoruz.

Güneş kremleri

Güneş kremlGüneş kremlerimi erimi sipariş ettiğim dan gözenek arındırıcı kremler aramaya başlamam işte bu endişelerin birikmesi ile oldu. Neticede makyaj temizleyiciler de bir yere kadar temizliyor, gözenekleri açmıyordu. Bu noktası Babe’nin akne ve siyah noktalara karşı gözenekleri temizleyen kremiyle karşılaştım. Deneme amaçlı sipariş ettim. Zaten sitenin uygun fiyatları, indirimleri taksit imkanları ile ödemede sorun yaşamıyorsunuz. Daha önce sipariş verdiğim ve sorunsuz bana ulaşacağından da emin olduğum için de içim rahattı.
Krem geldi, önerildiği gibi sabah ve akşam ıslak yüzüme masaj yaparak uyguladım. Bu böyle düzenli olarak devam etti. Tabii bu sırada makyajlarım da mecburi devam ediyor.. Ürün adeta kapalı gözeneklerime savaş açtı. Akneler ve siyah noktalar yüzümdeki savaşı kaybedip giderken nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Pürüzsüz bir yüze kavuşmak bu denli kolay mı olacaktı?

Güneş kremleri demişken

Yine Nareczadan güvenle aldığım güneş kremimi anlatayım size. Yağlı bir cilde sahipseniz, o güneş kremlerini kullanmak size öyle zor geliyor ki. Yüzünüze yapışan ama her an akacakmış gibi duran, kendinizi güvensiz hissettiren kremlerden öyle bıkmıştım ki DDF ile tanışmamla bu sorun ortadan kalktı.

Benim gibi yağlı bir cildiniz varsa, nemlendirici güneş kremlerinden korkuyorsunuzdur. Ancak DDF bizlere öyle bir nemlendirici güneş kremi sunuyor ki krem yüzümüz tarafından hızla emiliyor ve cildimizdeki nem dengesini de koruyarak o çirkin görüntüden, rahatsız histen bizi uzak tutuyor. Az miktarda uyguladığım ürün mat bir görüntü sağlıyor. Tereddüt etmeden, fiyat avantajıyla sahip olma imkanını kaçırmayın kızlar!

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

3 yorumlar

  1. gülşah cevizli

    Yazıdaki ddf ve babe ürünlerinin ikisini de yakından tanıyorum diyebilirim, uzun süre kullandım hala da ddf markasını kullanıyorum. Özellikle gün içinde yapılan makyajlar gece yatmadan silinmezse cilt üzerinde kalıcı hasarlara yol açabiliyor.

  2. Nalan Ustabaşı

    Çalışan bir arkadaşım işyerinde kullanırken dikkatimi çekmişti, ddf markası yalnızca narecza sitesinde mi satılıyor acaba.

  3. Kuzenim vasıtasıyla narecza sitesinden indirimli şekilde makyaj setleri almıştık, indrimli olmasına rağmen yine promosyon hediyeler de koymuşlar kargo poşetlerimize. Burda anlatılınca yazmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir