Anasayfa / HABER MAGAZiN / Mustela Çatlak Ürünleri Nasıldır ?

Mustela Çatlak Ürünleri Nasıldır ?

Çatlaklar, vücudun deformasyonuna aynı zamanda kişinin vücut ve cilt yapısına göre değişkenlik gösterir. Cildin eğer Elastikiyet oranı yüksekse, vücutta çatlaklık oluşmayabilir. Fakat diğer türlü çatlaklar kaçınılmazdır. Mustela çatlak ürünleri, bu konuda adeta kurtarıcıdır. Özellikle göğüs, karın, basen ve kalça bölgelerinde oluşan cilt çatlaklarını önlemeye ve yeni oluşabilecek çatlakların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Sık kilo alıp verme, ergenlik dönemi, hamilelik, yanlış spor gibi etkenler çatlakların oluşmasına neden olur. Birçok doğal yöntem ve yağlar kullanılsa da kozmetik ürünleri daha çok tercih edilir. Bu konuda çatlak için en iyi ürün Mustela’dır. Mustela çatlak oluşumunu önleyici bakım kreminin içeriğindeki; elastoregulator, nemlendirici, AHA ve besleyici yağları bulundurması cildin sahip olduğu elastikiyeti geri kazandırmada yardımcı olur. Mustela çatlak ürünleri ayrıca içerdiği silisyum, eser maddeler, sophora jaonica kompleksi sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar.
Mustela çatlak kremi sürüldüğü anda cilt içerisine girebilen ve anında nemlendiren muhteşem bir üründür. Ayrıca ciltle temas sırasında kremin leke bırakmaması ve yapış yapış etkisinin olmaması, Mustela çatlak kremi nin seçilmesinde büyük etken teşkil eder.
Mustela, normal çatlak oluşumu dışında hamilelik başlangıcından itibaren anne adaylarının ciltlerine özel geliştirdiği yoğun nemlendirici vücut kremi olarak da bilinir.

Ürün içerisindeki nemlendirici bileşiminde, bitkisel seramidler, saf buğday tohumu yağı ve gliserin gibi doğal kolojenler sayesinde cilt yüzeyinin nefes almasına yardımcı olur. Mustela çatlak ürünlerinin tahriş olmuş bölgelerdeki tedavi edici özelliği de bulunmaktadır.
Mustela kremlerinin hafif ve yoğun dokusu, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir ve cilt yüzeyinde yapışkanlık hissine neden olmaz.

Hamilelik döneminde en çok tercih edilen Mustela çatlak giderici krem ürünleri, anne sağlığına önem verdiği klinik testlerce onaylanmıştır.

Herhangi bir alerji ya da yan etkiye maruz bırakmamak adına çeşitli testlerden geçirilerek üretilmiştir. Giysilerde leke bırakmama özelliğiyle de tercih edilen Mustela, çatlak olan bölgeyi kısa zamanda tedavi eder ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Hamilelik süresince sürülebilir ve duruma göre doğumdan sonraki bir ay boyunca kullanılması tavsiye edilir. Karın, göğüsler, baldır, basen ve kalça gibi çatlak oluşabilecek yerlere dairesel hareketlerle masaj yapılarak günde 2 kez uygulanır.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir