Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / Mendil Etek Gelinlik Modelleri

Mendil Etek Gelinlik Modelleri

Mendil etek gelinlik modelleri sıra dışı bir anlayış benimsediklerinden dolayı 2014 senesine damga vurmaya hazırlanıyorlar, diyebilirim. Çılgın bir gelin olmak istiyor iseniz; normal modeller dışında farklı ürünlere bakabilir ve de bunlar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Belki siz renkli bir kişiliğe sahipsiniz, bu şartlar altında sıradan bir gelinlik seçmek mantıklı olmayabilir.

Mendil Etek Gelinlik Modelleri Tarzımı Yansıtır Mı?

Eğer eğlenceli ve kıpır kıpır bir bayan iseniz; farklı seçimler yapabilmek ve de kendiniz için en doğru ürünleri alabilmek istersiniz. Her insan aslında aldığı kıyafetlerin kendi tarzını yansıtmasını ister. Bu nedenle sizin için en önemli olan günde yani düğününüzde tamamen kendi tarzınıza uygun bir gelinlik almak istersiniz.
Eğer siz sıradan bir kişi değil iseniz ve farklı ürünleri denemekten çekinmiyor iseniz; mendil etek gelinlik tasarımları sizi yansıtabilir. Diğerlerinden farklı ama bir o kadar da zarif tasarımlar tam olarak size uygun olabilir ve de siz kendiniz için en doğru seçimi bu tasarımlar arasından yapabilirsiniz.

Mendil Etek Gelinlik Modelleri Tek Tarz Mıdır?

Mendil etek gelinlik tasarımlarının farklı modelleri mevcuttur. Bazı modeller belden bollaşmaya başlarken; bazı modeller ise balık etek tarzını yansıtıyor, denilebilir. Bu nedenle de aslında ilk önce fiziğiniz doğrultusunda bir model seçebilme şansınız olduğunu bilmeniz gerekiyor. Farklı tarzlara uygun olabilecek kadar farklı kesimleri mevcuttur.

Mendil Etek Gelinlik Modelleri Asimetrik Kesimli Olanlar Var Mıdır?

2014 senesi incelendiği zaman gerçekten de bu seneye “farklılıkların senesi” diyebiliriz. Moda açısından aslında bazı kesin kuralları gözlemleyebiliriz. Mesela asimetrik kesimler bu senenin son zamanlarda en çok tercih edilen modelleri arasında girmiş durumdalar. Gelinlik seçimlerinde de bu tasarımlar oldukça fazla tercih ediliyor.
Asimetrik kesimler arasında arka etek boyu oldukça uzun ve ön etek boyu daha kısa modelleri görüyoruz. Gerçekten de mendil etek gelinlik de bu şekilde bir asimetrik kesim oldukça farklı ve şık durabilir. Bu nedenle de bu modeller arasından bir tercih yaparak herkesi şaşırtabilirsiniz.
Elbette ki seçtiğiniz etek tasarımına uygun olarak gelinliğin üst tarafını seçebilirsiniz. Yani asimetrik olsun ve mendil etek olsun diyor iseniz; böyle bir modele sahip olabilmeniz mümkündür. Her sene bazı ürünler diğerlerinden daha fazla ön plana çıkarlar. Eğer siz de bu sezonun en gözde tasarımını almak istiyor iseniz; mendil etek gelinlik modelleri arasında bir araştırma yapmalısınız.

mendil-etek-gelinlik-modelleri-5

mendil-etek-gelinlik-modelleri-6

mendil-etek-gelinlik-modelleri-10

mendil-etek-gelinlik-modelleri-11

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir