Anasayfa / SAĞLIĞIMIZ / MEME KANSERİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

MEME KANSERİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

MEME KANSERİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLER
Meme; süt bezeleri ve süt bezlerinde üretilmiş sütü meme başına taşımakla memur kanallardan oluşmaktadır .

Bu süt bezlerini ve kanallarını yaratan hücrelerin kontrol dışında çoğalmaları ve vücudun farklı yerlerine yayılarak çoğalmaya aynı ritimde devam etmelerine ‘meme kanseri’ denilmektedir .

Son vakitlerde meme kanseri rehabilitasyonu amaçlı epeyce mühim gelişmeler meydana gelmiştir . Pekçok tedavi imkanları meydana çıkmıştır .

Bu olanaklar , mühim ölçüde , hastalığın belirlediği safhaya göre değişmektedir . Rahatsızlık ne civarı erken safhada saptanırsa tedavi olanağı ve seçeneği o civarı pek olmaktadır .

Meme kanseri amaçlı kolay bitkisel destekler

• 2 su bardağı kaynar suyun içerisine 10 gr civanperçemi koyarak kısık ateşte 5 dakika demlendirin . Erken ve akşam aç karnına bir bardak bu civanperçemi çayını içiln . Öğlenleri tok karnına bir bardak sarı kantaron çayı amaçlı . Akşam tok karnına bir bardak biberiye ve mürver çiçeği çayı amaçlı . Gece saat 22 . 00 de karabaş otu çayıyla şerbetçi otu çayı amaçlı . Bu uygulamaya 45 gün aynı ritimde devam edin .

• Soya fasulyesi ılık su ile ıslatın , bir gece bekletilerek süzün . Kavrularak yendiğinde kanser riskini önlemektedir .

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

mediglobaltour

Yurtdışından Türkiye’ye sağlık turizmi! Mediglobaltour

  Almanya Dortmund merkezli kurulan Mediglobaltour şirketi, Nermin Duman önderliğinde 3 yıl önce faaliyete geçmiştir. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir