Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Mehmet Öz Geçlik İksiri Yeşil Yiyecekler

Mehmet Öz Geçlik İksiri Yeşil Yiyecekler

Evinizde bu karışımı hazırlayabilmeniz için Prof. Mehmet Öz , gençlik iksirinin formülünü açıkladı.Bizde budeyerli geçlik iksirini sizlerle paylaşıyoruz.İçin ve zamana meydan okuyun .Geçleşin ve gözelleşin. 

Bu gençlik iksirinin günde 3-4 bardak içilmesi tavsiye ediliyor, kilo aldırmayan doping etkisi yapan ve uzun bir yaşam sürmenizi sağlayan gençlik iksiri yeşil içecek formülü anti-aging ilacı olarak da kabul edilmekte.

Sekiz ayrı sebze ile hazırlanan karışım, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendiriyor, gençlik iksirinin içinde bulunan antioksidanlar uzun ve genç bir hayat sürmenize yardımcı oluyor.

Gençlik iksiri yeşil içecek genç- yaşlı herkes tarafından tüketilebilir. Bu karışım diyet yapanlara da yardımcı oluyor, beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Prof. Dr. Mehmet Öz “Benim amacım ev kadınlarını beslenme eğitmek. Çünkü, onlar eşlerine ve çocuklarına bakıyor. Kadınları eğitimi ile toplumun çoğunluğuna sağlık bilinci kazandırmamız mümkün” diyor.

Gençlik iksiri yeşil içeceği nasıl hazırlayacaksınız?

Aşağıdaki sebzeleri rondodan geçirerek sularını çıkardıktan sonra günde 3-4 bardak içebilirsiniz.

* 2 kâse taze ıspanak (İyice yıkanmış ve çiğ olarak).

* 1 tutam maydanoz.

* 2 adet salatalık.

* 3 taze kereviz sapı.

* yarım çorba kaşığı kaşığı taze kabuğu soyulmuş zencefil kökü.

* İki adet elma.

* 1 tutam tarçın.

* Yarım limonun suyu

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Erken Yaşta Sünnetin 3 Önemi

Sünnet çocuklarda yetişkinliğe adım olarak toplumda bilinmektedir? Peki gerçekte sünnet nedir? Sünnet toplumda erkekliğe adım ...

bir yorum

  1. çok güzel yazılar var emeğinize sağlık bilgilendirdiginiz için allah razı olsun sizden ama kopyala yapıştır yapamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir