Anasayfa / MODA TREND / Marka Konferansı 10. yılında 21.yüzyıla damgasını vuran isimleri ağırlıyor

Marka Konferansı 10. yılında 21.yüzyıla damgasını vuran isimleri ağırlıyor

MARKA KONFERANSI, 10. YILINDA 21.YÜZYILA DAMGASINI VURAN YARATICI VE LİDERLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTURUYOR

 

AÇIKLANAN İLK İSİMLER ARASINDA MODA VE TASARIM DÜNYASININ İKİ DAHİ YARATICISI CHRISTIAN LOUBOUTIN VE TOM DIXON BULUNUYOR

Türkiye’nin lider konferans kuruluşu Yürekli’nin 10 yıldır düzenlediği, pazarlama ve marka dünyasına yön veren MARKA Konferansı, 17-18 Aralık tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski’de Yapı Kredi World Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek.

 

Tam 10 yıldır markalar dünyasının en büyük buluşma platformu olan MARKA Konferansı kalıpları yıkan ruhuyla pazarlama kitlelerini peşinden sürüklüyor. Pazarlama dünyasının trendlerini belirleyen ve markaların geleceğini yapılandıran MARKA Konferansı, Türkiye’nin en etkin marka bilgi platformu olma özelliğini taşıyor. Geçtiğimiz 10 yıl içinde üstün içerik donanımıyla markaların geleceğine güç katarken kendisi de markalaşmış olan konferans bu yıl katılımcılarına çok ayrıcalıklı bir kutlama deneyimi yaşatacak. Konferans sektörünün “ezber bozan” kuruluşu olarak tanınan Yürekli’nin yarattığı ve düzenlediği MARKA Konferansının bu yıl izleyicilerine sunacağı sürprizler markalar dünyası tarafından merakla beklenirken, MARKA Konferansı 10. yılında 21. yüzyıla damgasını vuran marka yaratıcılarını ve liderleri İstanbul’da buluşturacağını açıkladı. MARKA Konferansı 10.yıl buluşmasına katılacağı açıklanan ilk isimler pazarlama dünyasında büyük bir heyecan yarattı; isimler arasında moda ve tasarım dünyasının iki dahi yaratıcısı Christian Louboutin ve Tom Dixon bulunuyor.

  

Kırmızı tabanlı ayakkabıların “büyücüsü”: Christian Louboutin

 21. yüzyılda moda dünyasının en dikkat çekici isimleri arasında yer alan Christian Louboutin MARKA Konferansı için İstanbul’a geliyor. Kadınların rüyalarını süsleyen ayakkabıların yaratıcısı olarak tanınan Christian Louboutin baş döndüren koleksiyonları ve kırmızı tabanlı, yüksek topuklu ayakkabılarıyla bugün moda dünyasının peşinden koştuğu çok büyük bir yetenek ve başarı hikayesi.

 Moda dünyasının “sihirli markası” olarak tanınan Louboutin 1992 yılında Paris’te kendi markasıyla açtığı ilk butiğin ardından başdöndürücü bir başarı yakalayarak bugün 46 ülkeye yayılmış çok büyük bir uluslararası marka konumuna ulaştı. 

Christian Louboutin tasarımı ayakkabıların tutkunları arasında Angelina Jolie, Madonna, Britney Spears, Sarah Jessica Parker, Monaco Prensesi Caroline gibi isimler yer alıyor.

 İkonlaşmış İngiliz Mobilya Tasarımcısı: Tom Dixon

Mobilya sektöründe gerçek bir tasarım ikonu olan ve 2001 yılında “İngiliz Kraliyet Nişanı” ile ödüllendirilen Tom Dixon’ın objeleri, İngiltere’deki Victoria & Albert Müzesi’nin yanı sıra New York, Boston, Paris ve Tokyo’daki tasarım müzelerinde sergileniyor. Ödüllü iç mimari tasarımlarıyla Dixon, çağdaş tasarımın en önemli isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

Tasarım odaklı zincir mobilya mağazası Habitat’ın 2002 yılına kadar yaratıcı direktörlüğünü yürüten Tom Dixon, markayı bugünlere taşıyan en önemli isim olarak anılıyor. Dixon, dünyanın döngüsünü koruyan, doğal kaynakları tüketmeyen, dönüştürülebilir tasarımlarıyla dikkat çektiği gibi, kaliteli tasarımın her kesime ulaşabilmesi amacıyla yürüttüğü demokratik tasarım felsefesi nedeniyle de ilgiyle takip ediliyor.

 

Konferansın bu yılki konukları arasında ayrıca; anarşist ruhlu grafik tasarım dehası ve zeka dolu marjinal projelerin yaratıcısı Stefan Sagmeister ile yerel markaları yeni pazarlarda zirveye koşturan dünyaca ünlü marka danışmanı Martin Roll de yer alıyor.

 

Ana sponsoru Yapı Kredi World olan konferansın diğer sponsorları arasında Efes Pilsen, Elidor, Cnn Türk, Teknosa, Vitra, Nielsen, Balentine’s, Mavi, 1000Volt, Ankara Patent ve Step yer alıyor.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

İç Giyim Modası

İç Giyim modası Her zaman, her yerde şık olmayı seviyor musunuz? Bunun için; yalnızca kullandığınız ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir