Anasayfa / CiLT BAKIMI / Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulun

Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulun

Gelişen teknoloji ile lazer epilasyon lazerçabası insanlarda her geçen gün artmakta ve hızlı bir şekilde yayılmaya devam edilmektedir.

Lazer epilasyon kadınların sıklıkla kullanmış olduğu istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olduğu gibi erkeklerde bu konuda lazer epilasyon hizmeti almaktadırlar. İstenmeyen tüyler bilindiği üzere en çok ergenlik dönemlerde, hamilelik dönemlerinde, menapoz gibi durumlarda sıklıkla görülmektedir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en kalıcı ve güvenilir çözüm lazer epilasyon uygulamaları çözümüdür.

LAZER EPİLASYON NEDİR ?

Lazer epilasyon yöntemi ile en güvenilir bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkündür.

Lazer epilasyon uygulamaları kişinin ten yapısına göre uygulamanın yöntemleri değişiklik gösterebilir.. Ten nasılda uzmanlar o doğrultuda düzgün lazer cihazlarına uygun olan enerjiyi vererek sağlıklı ve güvenilir bir epilasyon uygulaması yaparlar.

ALEXANDRITE LAZER

Açık tenkli olan özellikle siyah tüylerde çok etkili bir lazer epilasyon yöntemidir. Bu uygulama Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemleri arasındadır.Türkiye’ deki insanların yani Türk insanlarının yapıları genel anlamda açık tenli, siyah kıl yapısına sahiptirler.Alexandrite lazer kıl köklerine ulaşarak kalıcı olarak kıl kökünün yok edilmesi sonucunda etkili bir sonuç alınmasını sağlamaktadır. Dinamik soğutma teknolojisi sayesinde acı yok denecek kadar azdır diyebiliriz.

Nd:YAG LAZER

Bu epilasyon yöntemi bir çok ten üzerinde uygulanabilir. Bu lazer epilasyon uygulaması ise ince kıllarda daha etkilidir. En koyu cilt tipi afro- Americana dahil bütün tenlere güvenle uygulaması yapılabilir.

Bu lazer epilasyon yönteminin malanine değeri çok düşük miktardadır. En önemli ayrıntı ise bu epilasyon yönteminde cilt ile teması olmaması dolayısıyla herhangi bir şekilde hijyen sıkıntısı mikrop kapması gibi durumlarda yaşanmaz.

IPL

Bu sistem lazer epilasyon sistemi kesinlikle değildir.Geniş dalga boyunda ışık enerjisi ile sağlanan bir uygulama sistemidir. IPL (Intense Pulse Light) sistem olarak da adlandırılır. Modern ağda yöntemi olduğu söylenebilir. Kalıcı çözüm değildir.

Bu uygulamaları kozyatağı lazer epilasyon – bostancı lazer epilasyon – epilasyon kliniği gibi merkezlerimizde yapabilirsiniz. Sizlere Formmed Polikliniği firması olarak hizmet vermekten gurur duyarız.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır ?

 Burun estetiği ameliyatı hasta için zor olmasa da, doktorlar arasında diğer estetik ameliyatların yanında oldukça ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir