Anasayfa / HABER MAGAZiN / Koray Spor Kalitenin Öncüsü

Koray Spor Kalitenin Öncüsü

Yeniliklerin ve kalitenin markası olarak adlandırılan Koray Spor 1983 yılında başlayan ticari yolculuğunu başarılarıyla devam etmektedir.
Koray Spor 30 yıllık mağazacılık tecrübesine spor giyim, aksesuar, malzeme sektöründeki başarılarını da ekleyerek müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir. Dünya spor markaları içinde en tanınanlarından olan nike football için tüm koleksiyonu sizlerle buluşturan Koray Spor’un resmi web sitesindeki  adresinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Koray Spor’un Bursa ve Balıkesir’deki 18 şubelerini 2013 yılında 7.4 milyon tüketici ziyaret ederken müşterilerin gülen yüzlerle mağazalardan ayrılması firmanın en büyük başarı göstergesidir. Firmanın yeniliklere açık yönetim anlayışı ve sizler için sektördeki gelişmeleri takip ederek yaşatması başarılı olmasının nedenleri arasındadır.
Koray Spor 2005 yılından Türkiye’de henüz internetten alışveriş yaygınlaşmamışken spor ürünler üzerine açtığı site ile bir ilke imza atarken 9. yılına girecek olan www.korayspor.com kendi başına bir marka haline gelmiştir. Kullanıcının rahatlıkla alışveriş yapmasını sağlayan alışveriş sitesinde aynı zamanda güvenliğe de maksimum önem gösterilmekte ve SSL, SET gibi güvenlik protokolleri ile çalınma riski ortadan kaldırılmaktadır. Türkiye’de ilklere imza atan Koray Spor mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunulan tüm ürünler % 100 orijinal olmakla birlikte bu konu firmanın garantisi altındadır. Müşteri memnuniyetine kurulduğu günden beri azami önemi veren firma sizlerden gelecek talepleri de uygulamaktan mutluluk duyacaktır.
Koray Spor online alışveriş sitesi üzerinden ürün satın almak gayet rahat ve kolay olmakla beraber üyelikle başlayan adımlar sonrasında kısa zamanda istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden PayPal, kapıda ödeme, kredi kartı, banka havalesi gibi yöntemlerle ödeme yapabilirsiniz. Yurt İçi Kargo firması ile yaptığımız anlaşmalar sonucunda ücretsiz kargo avantajını da değerlendirmenizi öneririz. Koray Spor sitesinden saniyeler içinde açtıracağınız üyelik hesabı sizlere kampanyalardan ilk olarak haberdar olma ayrıcalığını da kazandıracaktır.

Koray Spor müşteri odaklı ticari misyonunu sürdürürken nike tiempo sitesinin adresinden tüm ürünleri detaylı inceleme ve fırsatlarla dolu dünyaya girme şansınız bulabilirsiniz.

Yazın ve denizin vaz geçilmesi indirimdedir kaçırmayın derim :

ADIDAS 802356 FIGHTER 1PC

Yüzme Ekipmanları

adidas ayakkabı modeller ve Fıghter yüzücü gözlükleri yüzerken maksimum rahatlık sağlar. adidas f50 modelleri ile yüzme ekipmanlarında öne çıkan gözlükler farklı özellikleri içinde barındırır.
Özellikler:
* AntiFog özelliği buğulanmayı önleyicidir,
* UV koruması zararlı güneş ışınlarını önler,
* cam renkleri açık mavi,
*malzeme %100 silikon.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir