Anasayfa / HABER MAGAZiN / Kök Hücre İle Cilt Gençleştirme

Kök Hücre İle Cilt Gençleştirme

burun-estetigi

Kök hücre ile cilt gençleştirme son yıllarda estetik operasyonlar içerisinde en çok tercih edileni olarak dikkat çekiyor. Pek çok kişinin özellikle kadınların daha genç görünmek adına uğraş verdikleri günümüzde yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkması ile birlikte özellikle yüzün belli bölgelerinde kırışıklıklar meydana gelirken en etkili çözümün botoks olduğu düşünülürdü. Şimdilerde ise farklı bir yöntem var. Kök hücre ile cilt gençleştirme yöntemi sayesinde kendi hücrenizin yenilenebilen özellikle kısmı enjekte edilerek bölgenin hem kırışıklardan kurtulması hem de oldukça doğal bir yöntemle bu işlemin yapılması güven veren bir işlemdir. Kök hücre ile cilt gençleştirme yine kendi sayenizde kendi görünümünüzü tedavi etmek anlamına da geliyor bir bakıma.

Kök hücre tedavisi sizlerden alınan hücrelerin laboratuar ortamında dinlendirilerek ihtiyaç olan ve kırışıklık bulunan bölgelere enjekte edilmesiyle ortaya çıkan bir tedavidir. Sizler de en kısa süre içerisinde dilerseniz daha ayrıntılı merak ettiğiniz konular için DR. Mustafa Karataş’ın kliniklerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Kök hücre tedavisi sayesinde gençleşme tedavisi son günlerin en çok tercih edilen konularından biri olurken sizler de dilerseniz kliniklerimizde bu tedavi ile ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kök hücre tedavisinin en güzel yanı sizlerin kendi hücreniz ile kırışıklıklarınızın giderilmek istenmesidir. Bu şekilde olduğunda bir süre sonra ifade kaybına ve yitiğine sebep olan diğer estetik operasyonlardan olmaması ile dikkat çekmektedir.

Dudak dolgusu İstanbul da kadınların belki de burun estetiğinden sonra en çok ilgi gösterdikleri estetik operasyon şeklidir. Dudak dolgusu sayesinde kadınlar ihtiyaçları olan dolguyu yaptırarak daha güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak isterler. Dudak dolgusu İstanbul kliniklerimizde sizler için uygulanırken tamamen doğal dolgu malzemeleri sayesinde istediğiniz görünümlere kavuşmanız mümkün olabilecek. Fiyatları da çalışan herkesin bütçe ayırabileceği türden olan dudak dolgusu sayesinde istediğiniz görünüme sahip olabileceksiniz. Dudak dolgusu İstanbul kliniklerimizdeki dolgu uygulamalarından sizler de bilgi sahibi olmak istiyorsanız en kısa süre içerisinde http://www.drmustafakaratas.com/ adresimizi ziyaret edebilir ve tüm uygulamalardan haberdar olma imkanı bulabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir