Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Kinoa hakkında

Kinoa hakkında

 

Kinoa, tahıl olmayan ve besin değeri bakımından onun yerine geçen bir otsu bitkidir. Bu otsu bitki, özellikle glüten tüketmemesi gereken çölyak hastaları için son derece iyi bir üründür. Tahıl tüketemeyen çölyak hastaları, bu yiyecekle farklı çok sayıda yemek hazırlayabilmekte, bunu farklı şekillerde kullanabilmektedir.  Uygun rakamlarla bulabileceğiniz kinoa fiyat seçeneklerini sitemiz üzerinde temin edebilirsiniz.

Kinoa Paket Satış

Kinoa paket seçeneklerini platform üzerinden temin edebilir, kısa sürede istediğiniz sonuçlara güvenle ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yapmanızın ardından kinoa fiyat ve paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ekolojik Sanal Market

Tadı ve kokusu olmayan kinoa satın alırken yanılgıya düşmemeniz gerekir. Kalsiyum, çinko, fosfor gibi mineraller açısından bu yiyecek son derece besleyicidir. Yani tahıllardan alacağınız temel besin değerlerinden de daha güçlüdür.  Sadece kinoa değil farklı kategorilerden ürünleri d bulabilirsiniz. Platformda her beklentiye yanıt veren ürün çeşitleri yer alır. Bunları Türkiye’nin her yerinden uygun kargo ödeme koşullarıyla temin edebilirsiniz. Ürün seçerken zorlananlar için açılama bölümleri incelenebilir. Ayrıca siparişlerinizi telefonla da verebilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Elma sirkesinin faydaları

Elma sirkesinin bilmediğiniz bir çok faydası var. Her yerden çok ucuza temin edebileceğiniz bu sirke ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir