Anasayfa / KİLO VERME ZAYIFLAMA / Kilo vermeden ince görünün

Kilo vermeden ince görünün

Hepimizin hayali de bu değil mi? Diyetle uğraşmadan ve spor salonunda ter dökmek zorunda kalmadan zayıflamak yani. Çaba harcamadan kilo veremeyebilirsiniz, ama daha ince görünmek elinizde.

Kabul etmek gerekir ki, çoğumuz kilomuz hakkında endişe duyuyoruz. Kilolu olanlarımız fazlalıklardan kurtulmak, kilolu olmayanlarımız da mevcut kilolarını muhafaza etmek istiyorlar. Bu uğurda yapmayacağımız şey yok. Diyetler, spor salonları, spordan sıkılanlar için dans sınıfları, zayıflama ilaçları, diyet gıdalar ve daha neler neler… Oysa fazla kilolardan kurtulup da bu kiloları bir daha geri almayan o kadar az insan var ki… Galiba bizi umutsuzluğa sürükleyen de bu. Sonunda verilen kiloları geri alacağımızı biliyor olmak.

Bunca sıkıntı, endişe ve umutsuzluk içinde hepimiz kendimizi iyi hissetmeye gereksinim duyuyoruz. Aynanın karşısında kendimizi beğenmek, güzel görünmek, kendi kendimizden memnun olmak istiyoruz. Zayıflama çabaları ise galiba, insanı duygusal açıdan yoruyor. Ama kendimizi iyi hissetmeye de ihtiyacımız var. Bir iki hileye başvursak? Kilo vermeden daha uzun ve ince gözüksek… Hoş olmaz mı?  kadinsak.com

İşte 10 basit öneri:

1. Tek renk giyinin. Tepeden tırnağa ya tek bir tonda, ya da bir rengin farklı tonlarında giyinin. Bu, daha uzun ve ince görünmenizi sağlar.

2. V yakalı bir üst giyin. Bu, boynunuzun daha uzun olduğu illüzyonunu yaratır, bu da sizi daha ince gösterir.

3. Pilili pantolonlardan uzak durun. Ne kadar zayıf olursanız olun, pilili pantolonlar karın kısmını daha kalın gösterir.  kadın

4. Evaze etekler tam size göre. Bunlar, basenlerdeki fazlalıkları kapatır, çıkıntıları örter ve daha vücudunuzun daha orantılı görünmesini sağlar.

5. İç çamaşırınıza önem verin. Bedeninize küçük gelen sütyen ve külotlar, fazlalıklarınızı sıkıştırarak dışarı taşmalarına sebep olur. Bu nedenle kalça ve göğüslerinizi iyice toparlayan iç çamaşırlarını tercih edin.

6. Düz kesimli, boru paça pantalonları tercih edin. Bunlar, dar kesimli dar paçalı pantalonlara daha ince gösterir.

7. Uzun paçalı pantalonları, topuklularla giyin. Kısa paçalı pantalonları düz ayakkabılarla giymek sizi tıknaz gösterir. Ama uzun paçalar ve topuklular, daha uzun ince bir görüntü oluşturur.

8. Basenleri örten ceketleri tercih edin. Vücudunuzu hem daha uzun, hem de daha ince gösterirler.

9. Bol giysilerden kaçının. Vücudunuzun sevmediğiniz yanlarını kapatmak eğilimde olabilirsiniz ama bol giysiler sizi olduğunuzdan da kalın gösterir. Üzerine oturan ama dar olmayan üst ve altlar, daha ince bir görüntü arzeder.

10. Saç ve makyajınıza önem gösterin. Ne kadar derli toplu ve hoş görünürseniz, dikkatler de problemli bölgeleriniz yerine yüzünüz, saçlarınız, elleriniz üzerinde toplanır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Kilo vermek isteyenler için öneriler

  İnsanların açık bir biçimde ve yüksek sesle dile getirdiği ortak konu, zamanın kritik bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir