Anasayfa / MODA TREND / Kendi Modanızın Sahibi Olun

Kendi Modanızın Sahibi Olun

Moda ikonu olmak sanıldığı kadar kolay değil . Mutlaka farklı bir bakış açısına ve zevke sahip olmanız gerekiyor Örneğin , moda ikonu olabilmek için bir stilinizin olması gerekiyor . Tabi moda ikonu olmak pazardan alınabilen bir şey değil. Bu nedenle vitrinden aldıklarınızı üzerinize geçirmekle ikon filan olamıyorsunuz.

Modayı takip etmekle kalmayın, dünyada moda ikonu sayılan kişiler de takip etmeye başlayın. Ayrıca stilinizi yaratırken, yaşınızı göz önünde bulundurun, 50 yaşındayken 20 yaşında gibi giyinmeniz moda ikonundan çok komik görünmenize neden olur .

Moda dergilerini mutlaka takip etmelisiniz ancak bire bir uygulayarak da moda ikonu olunmuyor. Bu bir sentez.

Taklit Etmeyin

Kendinize bir liste yapın ve bu listede kendinizle ilgili tanımları yazın. Moda ile ilgili ve sizin modaya dair fikirlerinizin olduğu notlar olsun bunlar .taklit etmekten kaçının.

Giymediğiniz ne kadar kıyafet varsa mutlaka birilerine verin Gardırobunuzda kullanmayacağınız hiçbir parçayı bırakmayın. En önemli aksesuarınızın ayakkabı olduğunu unutmayın ve ayakkabılara harcadığınız paralara asla acımayın. Aldığını zayakkabıları asla o anki moda parçalardan seçmeyin. Geniş zamanlarda kullanılabilecek farklı ürünler olmasına özen gösterin.

Doğal makyaj yapın. Kalitesiz ürünler almayın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

İç Giyim Modası

İç Giyim modası Her zaman, her yerde şık olmayı seviyor musunuz? Bunun için; yalnızca kullandığınız ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir