Anasayfa / HABER MAGAZiN / İphone 6 Plus Özellikleri ve Ayrıntıları

İphone 6 Plus Özellikleri ve Ayrıntıları

 

Apple firmasının ürettiği en yüksek teknolojiye sahip telefon. İphone 6 plus teknik özellikleriyle iyi donatılmış özelliklere sahip. Telefonu özellikle yatay konumda da kullanabilirsiniz. Ekran özellikleri geliştirilmiş. Cam ile metalin kusursuz birleşimi. A8 işlemci barındırması ise ayrı bir hız özelliği sizlere sağlar.

İphone 6 Plus Teknik Özellikler

Yüksek performans gerektiren işlemleri daha hızlı yapar.  İphone 6 plus kamera gücü sahip özelliği ile en iyi çekim gücünü sizlere sunar. Yavaş ve hızlı çekim gücünde en iyi donanım özellikleri. Parmak izleri sensörü ve güvenli kullanım. Yeni nesil akıllı telefonlarda yüksek çekim gücü.

Iphone 6 Plus Özelliklerinde Önemli Avantajlar

Büyük ekran özelliği oldukça rahat kullanım için. Güçlü pil özelliği ise uzun kullanım için programlanmış. Video çekiminde en yüksek kalite. Fotoğraf çekimlerinde kaymayan özellik. Güçlü hafıza özelliği sayesinde istediğiniz programı kısa sürede kayıt etme özelliği. Yüksek hafıza özelliği ile sizler çok rahat edeceksiniz.  Modern tasarımlar ve teknik özellikler.  dev ekran sloganıyla her zaman en iyi tasarımlarında. Renkli tasarımlar ve ince dizayn. Tek elle hızlı işlem yapma özelliği. Özel tasarımlı ürünlerde kampanyalı fiyatlar. Yüksek kamera özelliği ve geliştirilmiş teknolojiler. Kalite ve zariflik geliştirilmiş özelliklerde sizler için. Modern tasarımların hepsi kampanyalı fiyatlarıyla. Her ayrıntısı geliştirilmiş donanım gücü ile sizlere özel tasarımlarda.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir