Anasayfa / MODA TREND / Moda Ayakkabı / Hediye Olarak Erkek Ayakkabı

Hediye Olarak Erkek Ayakkabı

 


Türk kızları olarak trip bizim baş tacımız diyerek geçenlerde bir sapkınlık yapıp erkek arkadaşımı çok üzdüm. Doğum gününe de çok az kala üstelik! Ne yapıp etmeli, gönlünü almalı, yüzünü güldürmeli derken el emeği birkaç romantik şey yaptım. Ama doğum günü sonuçta, doğum günlerinde neye ihtiyacı varsa insana o alınmalı bence, diye düşünerek ona ayakkabı almaya karar verdim. Sonuçta ikimizde öğrenciyiz ve ihtiyaçlarımız pek bitmiyor.

Bir arkadaşım parfüm al dedi, sıradan geldi. Bir de ihtiyacı yoktu. Sonuçta bu karara ihtiyacı olan bir şey alayım diyerek çıkmıştım. Sonra gördüm ki adam spor ayakkabıdan başka bir şey giymiyor. Ben de çok severim erkeklerin klasik giyinmelerini. Ne yapsam da acaba bu yönde ilk adımı atsam diye düşünüyordum zaten, bahanem bu oldu. Yeni model erkek tasarımları çok güzel dedim, çıktım sokağa biraz ayakkabı aradım ancak baktığım, gördüğüm ayakkabılar genelde çok klasik ayakkabılardı. Erkek arkadaşım da malum, giymez. Bizi ortak bir noktada buluşturacak, hem beni hem de onu mutlu edecek bir ayakkabı lazımdı. Bıkmıştım onun sürekli aynı tip spor ayakkabılarından. Kaliteli erkek ayakkabıları diye diye sürekli büyük markaların aynı tip spor ayakkabılarını alıyordu.

Bir arkadaşımın önerisi ile  ile tanıştım. “Orda mutlaka bulursun.” Dedi. Girdim baktım, günlük ayakkabı modelleri arasından öyle bir şey buldum ki, daha iyisi olamazdı benim için. %100 Dış deri, %100 keçi astar iç kısmı ile, rengi, dokusu, tasarımı her şeyi tam aradığım cinstendi. Kalitesi fotoğraflardan belli oluyordu.

Erkek arkadaşıma Nevzat Onay sitesinden erkek ayakkabı aldım, hediyeyi verirken de beğeneceğini umarak verdim, sonuçta adam için yeni bir olaydı bu. Kutuyu açtı, ayakkabıyı gördü. Şöyle bir bakıp gülümsedi. O an o kadar korktum ki pek idrak edemedim. Bu sırada çıkartıp, bu şimdi spor mu klasik mi? Dedi. Bilmem, aslında neye giysen olacak gibi ama spor şık diyebiliriz dedim. Ayağına giyip denedi ve bayıldı arkadaşlar. O gün akşama kadar da renginden, tasarımından bahsedip durdu. Sürekli nereden aldın? Kaça aldın? Başka nasıl çeşitler var? Dedi.  Yani, diyeceğim o ki, site size çok güzel seçimler sunuyor, girin ve kaçırmayın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Bu yılın modası neler

Bir genç kız için en önemli olan gün evlendiği gün olsa gerek.Çok özel bir gün ...

5 yorumlar

  1. Serhat Tunçbilekli

    Kaliteli modeller varmış, üretimde ucuz işçiliğe yer verilmemiş gibi görünüyor.

  2. Cavit KÖKDEMİR

    Güzel ayakkabılar varmış, kapıda ödeme kolaylığı varsa bir model almak istiyorum.

  3. Giyim konusunda alım yaparken en çok düşündüğümüz eşyamız ayakkabılarımız, birçok model var gibi görünse de, her model insanın içine sinmiyor. Nedendir bilmiyorum ama bu sitedeki ayakkabılar insanı cezbeder nitelikte üretilmiş. Kardeşimle birer model sipariş vereceğiz. Teşekkür ederiz.

  4. Tabani beyaz olması ayrı bir tarz yaratmis ayakkabiya. Benim giyimime de oldukca uygun. 1 tane siparis verecegim simdi, paylasim icin cok tesekkurler

  5. Sadece resimdeki model değil, sitedeki ayakkabıların %70’ini başka hiçbir yerde görmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir