Anasayfa / HAMiLELiK BiLGiLERi / Hamilelikte kafein alımı kahve

Hamilelikte kafein alımı kahve

Eğer hamileyseniz veya hamile kalmadan bilmeniz gereken bazı şeyler vardır günlük kafein alımını ortadan kaldırmak gerekir düşünüyor.
Doktorlar ve araştırmacıların söylediği, eğer hamile ya da kafein tamamen kaçınmalıdır ya da daha uzun sürebilir gebe ölçüde tüketiminizi azaltmayı planlamalısınız

Bazı araştırmacılar kafein alımını ortadan kaldırmanıza gerek olmadığını söylüyorlar. Sadece siz hamile sınırlı olması gerekir. Hala kahve fincan bir çift ya da belki bir veya iki soda içimeniz daha yararlı. Sadece o kafein içeren ürünlerin, kullanım orta gerekir. Diğer araştırmacılar aynı fikirde olabilir ve bu yüzden size ve doktorunuza Eğer gebelik sırasında kafeinli ürünleri kullanarak belirlemek kadar olduğunu siz ve bebeğiniz için güvenlidir.
Çok fazla kafein Hamilelik sırasında olması riski bir düşük olan için koymak olabilir. Da bulabilirsiniz bundan sonra bebeğiniz eğer uyarıcı herhangi bir diğer forma karnında iken maruz kaldılar bu yeni doğmuş tıpkı istiyorsunuz kafein çekme olabilir doğdu. Eğer senin anne sütü yoluyla kafein olsun devam ediyoruz Ayrıca bebeğinizin uyku döngüsü sorunlara neden olabilir.
Akılda kendi iyiliği için tutmak için başka bir şey bu. Siz vücut hamile zaten gerilim çok altında. Böylece hızlı kalp atışı olabilir Kafein söylenene. Siz veya sinir olmak baş ağrısı olsun titrek olabilir. Çünkü mide asit üretim uyarır Ayrıca mide ekşimesi artış verebilir. Olarak ihtiyacınız Ayrıca uykusuzluğa çok Hamilelik sırasında zor bir durumda, geliştirmek, yeterli dinlenme almak için bulabilirsiniz. Çünkü kafein bir olasılıkla daha sık idrara çıkma ve idrar söktürücü gerekir çünkü sizin susuz olabilir ki.
Yapmak en kolay şey günlük kafein sınırlamaktır. Eğer ücretsiz kafein günlük kahve veya ürünler için çay yerine bakmak gerekir. Var bolluk seçeneklerini de burada bulunmaktadır.
Doktorlar su çok içme öneririz. Bu emin sulu tutmak ve yapacak kontrol altında olan hamileliğin kilo ile yardımcı olacaktır metabolizma tutmaya yardımcı olacaktır. Su içmek birçok ayrıca streç işaretleri sık sık gelmek ile sınırlamak için yardımcı olacaktır kurumasını cildinizi tutmalı hamile olmak. Ayrıca hakkında duymuş olabilirsiniz, gebelik kızdırma koruyacaktır.
Doktorlar yakın temas içinde doktorunuz ile gebelik sırasında kalıyorum öneririz. Eğer siz veya zaten hamile olan gebe çalışıyoruz emin olun kafein etkileri üzerinde çalışmalara değişiklikleri eğitimli stay. Size yiyecek ve her gün içecek bir günlük tutmaya düşünebilirsiniz. Bu büyük bir yol için sen günlük kafein alımı izlemenize yardımcı olmaktır. Eğer diyet ayarlamanız gerekebilir Ve yardımcı olacaktır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Hamilelikte şeker hastalığı

Gebelikte iki tip diabet görülebilir. Bunlardan birtanesi diabetus mellitus olarak adlandırılan çocukluk döneminde başlayan ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir